Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorikérdések.hu látogatói!...

Gyakorikérdések.hu látogatói! Ti, akik valaha tanácsokat kértetek vagy éppen adtatok, nem akarnátok egy találkozót?

Figyelt kérdés
Elképzeltem egy ilyen hatalmas tömeget, ácsorogva zavarában...egy ismerős arc sincs...félemetes, de izgalmas is lehet.XD
2010. aug. 10. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
46%

"megértem a nemet válaszolók döntését. ők azok, akik gátlásosak, félnek a nyilvánosságtól, a kudarctól."

Én nemet mondtam,és nem félek a nyilvánosságtól,kudarctól,és nem vagyok gátlásos..Sőt kimondottan társaságkedvelő vagyok,és szeretek is társaságban lenni..Azért mondtam nemet,mert egyszerűen nem látom értelmét egy olyan találkozásnak ami eleve nem őszinteségen indul..Hiszen itt senki nem vállalja önmagát,mindenki anonim..Itt mindenki úgy okoskodik,káromkodik,szidja a másikat akit nem ismer,mert tudja,hogy soha nem derül ki,hogy ő volt..Egy találkozásnál mi sülne ki?? Vigyorgunk egymásra mint a vadalmák?? Vagy csak állunk és lessünk egymásra??Komolyan te mit mondanál az első embernek?

"hello! te is a GY.K-on szoktál írogatni? és mire szoktál válaszolni? stb..majd jönnek a válaszok hogy általában milyen témában..Mit csinálsz ha éppen egy illetőnek azt meséled,hogy valaki ezt és ezt az idétlen,hülye kérdést tette fel,és te erre ezt írtad.Majd kiderül,hogy éppen a kérdés írójának mondod..

Szóval jó így ismeretlenül anyázni,kötekedni(bár nem szokásom) a barátaimmal meg továbbra is személyesen jól el lenni...

2010. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 A kérdező kommentje:
én ugy képzeltem, hogy ott az a hatalmas tömeg, idétlenül vigyorognak egymásra, semmise történik, mindenki értetlenkedik, én meg egy háztetöröl felveszem az egészet, felrakom a youtube-ra, és jól kiröhögtetem azt a nagy rakás szerencsétlen embert, aki képes volt eljönni. na mit szólsz? jó ötlet, nem?:)
2010. aug. 10. 17:33
 13/87 A kérdező kommentje:
ja, és nem látod értelmét? ugy tünik tényleg nem a tudomány részlegbe kelltt volna írnom.XD
2010. aug. 10. 17:34
 14/87 anonim ***** válasza:
harrr te mekkora arc vagy :DDD
2010. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:

aj nekem is volt vmi hasonló kérdésem .de törölték a mocskok :D egyébként elég mókás lehet

mert az ötlet az parádés.detényleg.

tsáá :)

2010. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:

harr felsorolt pár emberfajtát .de sztem ő is ugyanúgy közéjük tartozik ..:D

bár één nemtudhatom :/

amúgy lehetséges hogyizéé jófej .maybe :D

2010. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
Én nem mennék.
2010. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 haggyámán ***** válasza:
Nem, mert túl jó testem van, és egészen biztosan letámadnának a lányok.;\
2010. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
ezt inkább csak beképzeled magadnak .tuti h iszonyat csúnyácska pasi vagy :D ezekután ..
2010. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
Én Harrral akarok találkozni xD :'D
2010. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!