Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorikérdések.hu látogatói!...

Gyakorikérdések.hu látogatói! Ti, akik valaha tanácsokat kértetek vagy éppen adtatok, nem akarnátok egy találkozót?

Figyelt kérdés
Elképzeltem egy ilyen hatalmas tömeget, ácsorogva zavarában...egy ismerős arc sincs...félemetes, de izgalmas is lehet.XD
2010. aug. 10. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 Harrr ***** válasza:
Nem tudok pónilovat adni, de ha eljössz a találkozóra lovagolhatsz a hátamon 1 kört. De rózsaszín ruhát nem veszek fel.
2010. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
Harr nekem 1 póni kell.de látom mégmindig vicceskedvedben vagy :D megverhetlek ?
2010. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 Harrr ***** válasza:

Ha muszáj. Én mindig vicces kedvemben vagyok, majd jót nevetek rajta amikor a kis praclijaiddal kalimpálás közben elakadsz a mellszőrömben, és megrántod a vállad.



Miért akar engem mindenki bántani? :D


Inkább találkozzunk valahol mindannyian :DDDD

2010. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:

jó csináljunk 1 gyakispartyt :D

én nem bántalak .csakmegöllek vagy megöletlek .bár elég lenne 1 kiadós verés :D és ez nem is jókedv ami neked van hanem buttttyaaság :DD nemlényeg

de mielőtt buli lenne találkozzunk 1 sikátorban ahol a pónik kinyírnak .lájk

2010. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 Harrr ***** válasza:
Ha eljössz a partyra, megbeszélhetünk egy lightos elfenekelést, de azért a halál/kórház/agónia részeket kihagynám a dologból. Ha nem baj.
2010. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
Téged tényleg sokan akarnának ütni.napiszar gyanús vagy :D
2010. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 Harrr ***** válasza:

Captain Anus a gonosz ikertestvérem. Az én nevem Captain Varanus, a békák megmentője.


De most komolyan , nem tudnál bántani. Kiskutyaszemeimmel az összejövetelen minden oltásom megbocsátanák, minden okoskodó hozzászólásom elfelejtenék. Vagy kinyomnák a szemem :D:D:D:D:D

2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:

vagyvagy :D én spec kinyomnám az összes szemedet .de csak 2 van.ja és nemtom mit vagy kit oltogattál errefele .de sztem csak próbálkozás volt mert nemsikerült :O

teütnivaló drága Harr ,igaz h elmúltál 67ésfél ?

2010. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:

vagy itt mindenki tudja a nevedet,korodat és tényleg netceleb vagy ? :D csak én nem hallottam rólad ?

ajj lehetlehet .ejnye :D

2010. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 Harrr ***** válasza:

Nem igaz hogy elmúltam annyi, köbgyök 13824 vagyok, de ne érdeklődj felfele :D


Ez akár lehetne az én kérdésem is, most már bánom, hogy nem jött össze.


Kedves kérdező, szervezd meg a találkozót, köszönöm. :D

2010. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!