Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan Facebook csoport...

Van olyan Facebook csoport vagy netes felület, ahol bárki panaszkodhat az ügyes-bajos napi problémáiról és tippeket kérhet annak megoldásáról?

Figyelt kérdés

Csak mert nagyon jó lenne, egyrészt kiírni magamból milyen szarság történt velem aznap, másrészt akár tanácsokat is kapni idegenektől bármilyen az életemmel napi szinten előforduló dologgal kapcsolatban.


Magyarul folyamatosan kikérni mások véleményét, mert 14 éves korom óta folyamatosan rossz döntéseket hozok, amelyek egyre jobban tönkre teszik az életem (vagy már tönkre is tették csak az eredménye még nem robbant be igazán).



2020. nov. 17. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megérkeztél.
2020. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát tanácsot nem ígérnek, abban nem vagyok jó. De nekem írhatod a napi dolgaid, ha erre vágysz.
2020. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát...a gyakori amit keresel,uh első ment a plusz.
2020. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1: Itt csak szabályos kérdéseket lehet feltenni, nem pedig monológ posztokat, hogy épp aznap milyen sz**ság történt velem. Így is moderálnak agyba-főbe.
2020. nov. 17. 22:31
 5/6 anonim válasza:
Asszonysutyorgó :DDDDD
2020. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Önismereti kérdések, itt, az Egyéb kategóriában. Szoktak ilyesmiket írni.

Aztán még a Hoxa.hu-t ismerem, de nem tudom mennyire aktívak ott mostanság.

2020. nov. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!