Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki folyton panaszkodott az...

Aki folyton panaszkodott az anyjára amíg élt, az miért irogatja ki facebookra, hogy micsoda fájdalom egy anya elvesztése?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Én sosem írom ki. Agresszív alkoholista anyám volt. Pokol volt az életem mellette. Amint tudtam leléptem. Amíg élt se köszöntöttem fel anyák napján, ost hogy meghalt már, nem sírok utána.

Inkább csak azt sajnálom, hogy nekem nem adatott meg, hogy legyen egy jó anyám.

2020. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Lelkiismeret furdalás van, esetleg megtapasztalta azóta, hogy milyen "egyszerű" dolog szülőnek lenni.

Vagy csak egyszerűen képmutató.

Ismerek olyat, aki sírba üldözte, megverte a kis tutyimutyi férjét, aztán amikor az öngyilkos lett MIATTA, rakatott rá milliós síremléket, arany betűkkel:

"Kit szeretnek, soha nem felednek!"

Okádás.

2020. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1-Mert lelkiismeretfurdalása van.

2-Mindig a mártírt kell mutatnia.

2020. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

most értett meg valamit... most nem kéne bántani..

"Nem nyafognék, de most már késő,

most látom, milyen óriás ő -

szürke haja lebben az égen,

kékítőt old az ég vizében."

2020. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
60 éves, most értette meg? Elég szomorú.
2020. máj. 2. 20:45
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
SOSEM fogom megérteni, hogy aki bárkinek a halálával kapcsolatos szomorú idézetet posztol, az mis mit vár. Hogy jut eszébe ilyen? Az utolsó, amire vágynék egy szerettem elvesztésekor, hogy “likeszerző” szirszarokat posztolgassak, meg kb idegen emberek részvétnyilvánítását olvasgassam. Feltűnősködést.
2020. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azt nem értem meg, miért ír ki valaki ilyen kérdést. Egy konkrét személyre gondolsz? Akkor kérdezd meg őt! Általánosságban meg nincs értelme a kérdésnek. Ahány ember annyi válasz. Nem mindegy hogy: miért panaszkodott rá / a panaszkodás ellenére milyen volt a kapcsolata vele/ hogyan vesztette el / hogyan érintette az elvesztése...
2020. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát mert kell a figyelem, és amúgy sajnáltatáaon kívül máshogy nem tudja elérni. Az ilyen szimplán csak szánalmas.
2020. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem kérdezem meg tőle, mert megsértődne.
2020. máj. 2. 21:39
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Ha megtehetném, akkor saját kezűleg akasztanám fel.

Mehet a lepontozás pont letojom. :D

2020. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!