Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen pálya...

Szerintetek milyen pálya illene hozzám?

Figyelt kérdés

Jó emberismerő vagyok, könnyen kapcsolódok emberekhez, ezenkívül nagyon érdekel a pszichológia, a tanácsadás világa, az embereknek segítés... de nagyon sokan azt mondják hogy nem éri meg pszichológiára menni, nem fizet jóll, sok idő és rengeteg pénz. Nem is akarok sokat keresni annyira, csak hogy eltudjak tartani egy családot majd vele. Van esetleg ilyen szakma, munka?


Ezen kívül az alkotás is az egyik alapelemem, nagyon szeretek írni, dolgokat kreálni, és jó is vagyok benne. Anyámmal csináltam egy faházat is, megegy asztal és éjjeli szekrényt stb...


Ez a két terület, az alkotás és az emberekkel való foglalkozás ami érdekelne, mit ajánlanátok, milyen egyetemre, szakmára lenne érdemes elmenni?



2020. nov. 20. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kevés az info:) Ez külön tudomány. De az nagyon jó, ha tudod mit akarsz, nem jellemző általában. Egy dolgot tudok még tanácsolni: tanulj meg egy-két nyelvet, hogy ne legyél szűk látókörű, no meg utazz sokat. Az már kettő:)
2020. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MOME valamelyik része?

[link]

2020. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :D Kicsit bővebben magamról 18 éves vagyok, érettségi előtt (angol, infó fakton), zenélek, fotózom, barkácsolok és ha van egy célom egy konkrét célom, akkor nagyon kitartok hozzá. Szeretem ha van egy tervem, szeretek tervezni és nagyon nem bírom a rögtönzött ötleteket. Szeretem a struktúráltságot, de egyben az új perspektívák ötletek is nagyon érdekelnek. Az embereknek nagyon könnyen megérzem, mit éreznek belül és így kapcsolódok könnyen hozzájuk, szeretem boldoggabbá tenni akár csak egy kicsit a napjaikat és boldognak látni őket. Ezt így barátaimnál, családnál tapasztalom főleg. Ezért jött az ötlet, hogy pszichológia/tanácsadás.

Kézügyességből pedig, ha van amit megszeretnék csinálni, legyen az kicsi nagyobb dolog, megtudom csinálni, lehet hogy nem mindig úgy ahogy előtte gondoltam, de végül mindig nagyon büszke vagyok rá. Ami most például foglalkoztat a front end desgin, free lancerkedés akár, photoshopolás és egyéb kreatívkodás is, mint a fával való munka (bútorok, faházak, szobák, díszek...)

2020. nov. 20. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!