Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gépet ajánlotok egy...

Milyen gépet ajánlotok egy kezdő fotósnak ?

Figyelt kérdés
16/L
2020. nov. 21. 15:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Fűnyírógépet.
2020. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Argloss ***** válasza:
51%
Most már akár egy középkategóriás telefonnal is elkezdheted a dolgot, bár nyilván attól is függ, hogy mit szeretnél fényképezni.
2020. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én fényképezőgépét szeretnék :D nem tudom mi nem volt világos
2020. nov. 21. 16:38
 4/29 Argloss ***** válasza:
51%

A leírt követelmények alapján akár a legolcsóbb lehetőség is megfelelő lehet neked:

[link]

2020. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

"nem tudom mi nem volt világos"

Nos, miután részletesen felsoroltad

- milyen elvárásaid vannak,

- mennyire értesz hozzá,

- mennyire szeretnél belemélyedni,

- mennyit szánsz rá most,

- mennyit szeretnél később rákölteni,

- satöbbi,

szóval mindezeket figyelembe véve... Továbbra is fenntartom a fűnyírót.

2020. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Kezdőnek mobilt.
2020. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

5 válaszoló nem èrtem mièrt okoskodsz..... De hát már megszokhatuk hogy ez az oldal tele van olyanokkal mint te. A kèrdezõ normálisan kèrdez erre normàlis választ szokás adni... Egyetlen egy válaszoló válaszolt normàlisan...

Meg az hogy menyire èrted stb hülyesèèèèg.... Leirta hogy KEZDõ valószinű fotós szeretne lenni, ês mivel kezdõ anyira is èrt hozzá, ezen információk alapján kilehet kõvetleztetni milyen gèp a nekivaló... Erre te jösz ès belekötsz.. Ne haragudj de d@gd fel magadnak a fűnyirót...

2020. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nézd, attól, hogy nem használ csúnya szavakat, még nem "normális" egy kérdés.

Konkrétan semmi konkrétum nem derül ki belőle. Te magad is jelezted, hogy találgatsz, megpróbálod kikövetkeztetni, mit akar. Ennek semmi értelme.

Gondolj bele, megpróbálod kitalálni mire van szüksége, ajánlasz valamit, megveszi, aztán ott áll mint Katiban a gyerek és nem érti, miért nem felel meg arra, amire kéne neki, ő nem ilyen lovat akart.

A kérdező szeretne valamit, segítségre van szüksége, de nem ad meg semmi információt, ami alapján segíteni lehetne neki.

Én nem akarok találgatni, én nem akarok a saját következtetéseim alapján esetleg hülyeséget ajánlani neki, olyasmit, amire nincs is szüksége, vagy ami nem lesz megfelelő neki.

Eltelt lassan egy nap, és még mindig nem volt képes idetolni az arcát és elmondani, milyen elvárásai lennének, még azt sem tudjuk, milyen árkategóriában keresgéljünk, nem tudjuk, használt vagy új gépet szeretne-e, nem tudjuk, csak a családi események vagy nyaralások megörökítéséhez kell-e neki valami, és nem is akar komolyan belemélyedni a dologba, vagy hosszútávú tervei vannak.

Nem tudunk semmit, és hiába jeleztem, hogy nem tudunk semmit, szarik ránk.

Konkrétan úgy néz ki, hogy a kérdező elvárja, hogy felsoroljunk minden egyes lehetőségre minden létező megoldást, aztán majd ő szemezget.

Ehhez képest te mit segítettél neki? Odaböfögted, hogy "Kezdőnek mobilt"? Egy másik meg annyit tudott nagyon hasznosan segíteni, hogy a legolcsóbb is jó lesz neki.

Gratulálok, ez mind komoly segítség volt.

Ha a kérdezőt annyira nem érdekli a válasz, hogy idejöjjön és leírja, mire is van szüksége, akkor én mi a pék füléért állnék neki elemezni a teljes kamera-piacot gazdaságossági, hatékonysági és felhasználási szempontok alapján?

2020. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ácsi nem èn "böfögtem" oda hogy mobilt, mert tudok èrteni abból amit akar, ès az nem telefon. Te jösz azzal hogy mit akar?? Jó segitsègkèpp linkelhetsz is, erre te jõsz a fűnyiróval... Wtf hogy jött neked a fűnyiró? Akkor nem kell egybõl trollkodni, vagy tovább lèpsz ès nem válaszolsz, vagy ha enyire a szivedre nõtt ez a kèrdès !szèpen! (Pl Lègyszives tudnál több információt leirní hogy mègis milyet szeretnèl) nem kell flegmáskodni Mr. Fűnyiró. Pl nekem lejõtt mit akar, nyilván családi fènykèpezèshez nemhiszem venne fènykèpezõ gèpet. Ès ha tudsz olvasni ès èrtelmezni, olvasd csak el a kèrdèst EGY KEZDõ FOTOSNAK, fotós szeretne lenni, ès kezdõnek kell ajánlani egy gèpet, ès a baromságok hogy menyire szeretne belemèlyedni az nem èrtem neked mit számit, egyèbkènt meg pont ugy van ahogy mondtad. Válogatnia kell azok közül amiket ajánlotok neki, ezzel nem èrtem mi bajod van.
2020. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Tehát találgatsz, folyamatosan. És mit találtál ki, újat szeretne vagy használtat? Cserélhető objektíveset, amit tud fejleszteni, vagy egy bridge-et, amivel meg van oldva évekre a gép-kérdés? Hm? Mit tippelsz?
2020. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!