Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz külföldre...

Teccesz123 kérdése:

Mennyire nehéz külföldre sebészként kimenni?

Figyelt kérdés
Én gondolkozok az orvosin amit magyarországon akarok letenni továbbképzésekkel eggyüt és ugy mennék ki külföldre ez igy lehetséges?Én ugy tudom hogy az orvosin tanitanak orvosi angolt.És még az lenne a kérdésem hogy orvosi egyetem 3. Évétől 2 évig rezidensek a tanúlok ezt egy oldalon olvastam, de egy másik oldal azt irta hogy 6.év után +2 év rezidens munka melyik az igaz?És a mostani intézkedésk miatt alá kell irni egy okmányt amiben az van hogy ha az orvos álami korházban dolgozott nem mehet magánkorházba és hogy kirendelhetik másik korházban ez akadályozna hogy külföldön praktizáljak?

2020. nov. 22. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hányadikos vagy?


Az orvosi egyetem 6 év. Utána elkezdesz dolgozni rezidensként, az 2 év, majd folytatod a szakképzés még 4 évig, utána leszel sebész szakorvos.

Tanulhatsz az egyetemen szaknyelvi angolt vagy németet.

Nincs akadálya, hogy külföldön dolgozz, csak a megfelelő nyelvvizsgákat kell letenni.

2020. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző írta. 12 év, mire szakosodni fogsz. Emellett arra is figyelj, hogy ha 6 évig tanulsz egyetemen, akkor ennyit kell itthon dolgoznod utána, vagy visszafizettetik a tandíjat kamatostul.
2020. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!