Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent.

AnimeOtaku Love kérdése:

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Heti háromszor járok férfi matektanárhoz, de ha nem tudok megcsinálni egy feladatot vagy nem értem meg egyszerre, akkor elkezd üvölteni velem és a füzetemet elém vágja. Már egy hónapja ez megy és már félek tőle. Nagyon nem megy a matek és kell a segítség, de nem találok másik tanárt. Valakinek valami tipp, hogy mit csináljak?

2020. nov. 23. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy?


Szerintem inkább próbálkozz egyedül!

1. Tanuld meg az óra elméleti anyagát.

2. Értsd meg az órán megoldott feladatokat.

3. Oldd meg a házi feladatokat!

4. Ha bármelyik lépésben problémával találkozol, akkor kérdezz! (Osztálytárs, tanár, gyakorikerdesek.hu)

2020. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok. A tanár nem magyaráz el semmit így online oktatásban, hanem csak feltölti a feladatokat és küldjük vissza neki megoldva :c
2020. nov. 23. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az 1.-hez a tankönyvet kell használni.
2020. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Online vannak egész jó videók (mateking.hu), amiből könnyű tanulni. Utána keress egy feladatsort, próbáld megoldani, és ahol rossz, ott próbálj rájönni arra, hogy hol rontottad el (amíg nem jöttél rá, addig ne kezdj új feladatba, ez a lépés nagyon sokat tud segíteni).
2020. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!