Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek az igaz szerelemben?

Hisztek az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hinni akarok benne.

Egyszer elvesztettem teljesen a hitem, de aztán visszatért.

Szóval, hiszem, hogy létezik.

2020. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Alantas primitív érzelemnek tartom.

Én a szeretetben és a hűségben hiszek.

2020. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én igen...
2020. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem
2021. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hiszek létezik,csak nagyon ritka.Ember 5-10 évente talál valakit vagy még ritkában aki tényleg tetszik neki ,de olyankor sose él a lehetőségel mert fél,vagy mert egy haverja lebeszéli,stb,utána rájön az ember mekora hibát vétet mikor elengedte,de akkor már késő.

Nagyon ritka az ilyen,és ha az ember életében megadatik sose él a lehetőségel ,mindenki a könyebb utat válasza,ezért sok emeber boldogtalan ,nem csak a párkapcsolatban hanem egyébb dolgokban is,munkában ,stb.

Ezért tunik olyanak mint ha nem is létezne szerelem ,vagy nagyon ritka lenne,közben minden negyedik ember átélhetné ha merne cselekedni amikor lehetősége van rá.

Az emberek sajnos olyan okokbol jönnek össze egymásal,hogy nincs más,sz.x,nincs elég pénz albérletre,ez elég szánalamas ,de sajnos 80 százalékban ez van,az helyet hogy olyan jönnének ösze akit szrretnenek.

Én azt mondom hogyaz emberek 25 százaléka lehetne együt szerelemből ,30 -40 százaléka azért mert tetszenek egymásnak és a maradék ,stb okokbol,de ez pont forditva van sajnos.Pont a 80 százalék nem szereti egymást és 20 százalek van amit lehet kapcsolatnak nevezni,ami meg rosszabb hogy 80 százalék megjátsza magát hogy ez meg az ugy szeretlek közbe,mindenki egy masik embere gondol.Amugy az a 80 százalék tudja ha boldogtalan akkar lenni én ha kell várok 5 évet egy igaz szerelemre mint hogy éljek egy álando hazug kapcsolatban.

Szoval szerintem van ,csak nagyon ritka van 5-10 évente egy embet akit tenyleg kedvelsz él elengeded mert félsz,vagy ami még rosszabb hogy bele szeretsz egy valakiben és egész életedben boldogtalan leszel mert csak őt kedveled ,aztán nem kezdemenyezel,éd kitudja lehet hogy ő is kedvelne,ha nagy mázlid van akkor meg szeretne is.

Én nem értem az embereket ilyen téren,szerelem terén,munka terén,és az egész életüket ,miert nem éltek a lehetőségekel éd miért nem akartok boldogok lenni?

2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!