Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instragam sztori és highlights...

Instragam sztori és highlights hogyan?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit buta kérdés de eddig nem tudtam rá jönni.

Szóval instagramon a sztoriban hogy tudok több képet rakni, hogy egy sztoriban legyen?

A másik pedig vannak ezek a ki tölthető highlightsek amiket sztoriba ki lehet tenni és válaszolni rá azt is hogyan kell?


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. nov. 25. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több képet az Elrendezéssel tudsz egy sztoriba rakni, amikor ki akarsz rakni valamit, ott van bal oldalt. Ezután kiválaszthatod, hogy hány képet akarsz és milyen elrendezésben. Ezután vagy csinálsz képet, vagy a galériádból választasz, ezt balra lent tudod megcsinálni. Lehet, hogy frissítened kell ehhez az instát.

A kitölthető cuccok és a highlights az két külön dolog.

Először kiválasztod a képet, aztán fent az 5 ikon közül a középsőt, vagy csak egyszerűen felhúzod, és ott lesz az ilyen csúszka, szavazás, kérdések stb.

A highlights magyarul fókusz, miután kiraktad a sztorit, ha jól emlékszem jobbra lent a 3 pontban tudod fókuszba rakni.

2020. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Így most már érthető.

Én a sémákra gondoltam ezen az oldalon van példa rá :álmodikagazdi ezt nem tudom hogy én hogyan tudom ki rakni sztoriba és "ki tölteni"

2020. nov. 25. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Először csinálsz egy képernyőképet, vagy letöltöd a sztorit. Ahol kell, ott ráírsz, vagy rajzolsz. Ahol meg fénykép kell pl a közös képnél, azt külön képszerkesztőben kell megcsinálni, az instagramon nem lehet.
2020. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!