Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan hogy...

Szerintetek van olyan hogy "örökké" tartó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép barátnőm, már 10 hónapja együtt vagyunk, és napról napra egyre jobban szeretem, de nagyon félek hogy egyszer vége lesz mert én meghalnák érte:( és néha elgondolkodok rajta hogy van-e olyan hogy őrök kapcsolat.


Ja és mindketten 16 évesek vagyunk, és távkapcsolatban vagyunk (170km) de próbálunk minnél többet együtt lenni.


És mindig mondja a barátnőm hogy soha nem fog elhagyni, és nem akar elveszíteni se mert velem akar lenni örökké.


2020. nov. 26. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez még akár hónapokig is tarthat.


Ne haragudj, de az ilyen tiniszerelmek nem örökéletűek, a távkapcsolatok főleg nem.

2020. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó de mi már azt tervezzük hogy a 19. Születésnapunkon összeköltözünk.🥺
2020. nov. 26. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
170km-es távkapcs tudod mikor fog örökké tartani :D
2020. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"de nagyon félek hogy egyszer vége lesz mert én meghalnák érte"

Nagyon fiatalok vagytok, ilyet mégcsak ne is gondolj. 10 hónap az semmi, távkapcsolatban is vagytok, semmire nincs garancia. Ne tervezzetek nagyon előre, hülyeség. Esély van rá, hogy hosszú kapcsolat legyen, de nagyon kevés. Csak rajtatok múlik.

2020. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ember tervez...
2020. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam, mikor összejöttünk, Ő 18. 10 éve vagyunk együtt, össze is házasodtunk, minden szép és minden jó. De ez sem garancia arra, hogy életünk végéig együtt leszünk. Akkor szerinted esetedben a 10 hónap és a távkapcs mire garancia? Semmire.
2020. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha lenne.
2020. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szió! A barátommal alig 16 évesen jöttünk össze. Most 20 évesek vagyunk távkapcsolatban az egyetem miatt és nagyon jól megvagyunk😁

Szerintem ne gondolkozz ezen mert elijeszted előbb utóbb a lányt hanem szeressétek egymást és küzdjetek meg az aktuális akadályokkal. Előbb utóbb azon kapjatok magatokat hogy eltelt 5-10 év tul vagytok már 1000 féle bajon és mindig szeretitek egymást. Nekünk ez eddig bevált.csak ne görcsölj🙂

2020. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jah és még annyi hogy persze ez sem garancia arra hogy együtt maradtok de akkor neked is jobb lesz ha esetleg szétmentek mert egy nem működő kapcsolatba maradni... csak jobb lehet utánna
2020. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!