Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz hogy véget...

Mit szóltok ahhoz hogy véget ér a Barátok Közt?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron fogják leadni az utolsó epizódokat. Én személy szerint magát a sorozatot nem szeretem csak megszokásból nézem. A történet szar , unalmas de valamiért még mindíg leülök minden este megnézni. De mégis valahogy nagyon sajnálom mert olyan sok emlék köt hozzá még a gyerekkoromból is. Emlékszem hogy családi program volt (akkor még a nagyszüleim is velünk laktak) hogy minden hétköznap leült az egész család a nappaliban a tv előtt és a BK közben vacsoráztunk és megbeszéltük a történéseket. Magát a sorozatot nem szeretem,de olyan sok nosztalgikus, és jó emlék köt hozzá hogy őszinte legyek, férfi vagyok de majdnem kb. megsirattam. Ti mit gondoltok erről?

2020. nov. 30. 19:47
 2/8 anonim válasza:
88%
Régen néztem, mostmár nem nézem de kicsit fura hogy abbahagyják, olyan szomorúnak tartom de nemtudom miért :D
2020. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ideje volt
2020. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is sajnálom mert kiskorom óta együtt nézem a családommal és nálunk is ez olyan hagyománnyá vált és minden este leültünk és megnéztük. Csalódott vagyok miatta, hogy ez most így véget ér,de sajnos minden jónak előbb utóbb vége lesz.
2020. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem kár érte! El nem tudom képzelni, hogy miért tudtak ezen emberek "lihegni" és aggódni! Van egy távoli ismerősöm, aki egyszer erről próbált beszélgetést kezdeményezni a feleségemmel. Teljesen kiakadt, amikor a párom kerek perec megmondta neki, hogy váltsanak témát, mert ez nem érdekli. Napokon keresztül nem hívta a páromat az említett ember, - vélhetően belegázolt a véleményével a párom az egojába.
2020. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régen még sajnáltam volna.
2020. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felvágom az ereimet
2020. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért, az még ment?
2020. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!