Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 22 év után vefejezik a barátok...

22 év után vefejezik a barátok köztöt. Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Forrás: [link]
2020. nov. 30. 13:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*befejezik
2020. nov. 30. 13:45
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Csodálkozom, hogy eddig vártak.
2020. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Tuti nem ér véget, pedig ideje lenne. Vagy kamu cikk, vagy pedig egy meggondolatlan döntés, és nemsokára bejelentik, hogy mégse ér véget, meggondoltuk magunkat.
2020. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem érint meg a dolog.
2020. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanez ki van írva többször is. Minek még egyszer mondd már meg.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1082..

2020. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Minden műsor addig életképes, amíg van elég nézője és megéri gyártani, meg tudnak hozzá forgatókönyvet írni (szappanoperánál ez persze nem akadály). A tévézési szokások átalakulásával csökkenőben van a tévés nézettség, meg a 20+ éve végtelenített és önismétlődő történetbe bőven bele lehet unni. Ugyanúgy benne volt, hogy bármikor kaszálhatják, mint hogy kellően stabil nézettséggel még 20 évig fut tovább.
2020. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Számomra meglepő, hogy milyen utálkozás van a Barátok közt iránt. Én például sosem néztem, mert nem érdekelt, de miért kéne örülnöm (vagy bárki másnak) annak, hogy vége van?

Attól nekem nem lesz jobb. Ha nen tetszik valakinek, akkor ne nézze, de örülni neki meg utalkozni mi értelme...

Pont azért lesz vége, mert visszaesett annyira a nézettség, hogy már nem éri meg csinálni. Leírni, hogy szar volt, rég abba kellett volna hagyni, nem sok értelme van.


Nekem amúgy sok véleményem nincs, mert ugye nem néztem, de meglepődtem, mert a csatornánál dolgozóknak biztos nehéz volt ezt a döntést meghozni.

2020. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Basszus még 8 évesen kezdtem nézni, most vagyok 30. De már vagy 15 éve nem nézem :D


Tőlem mehetne, úgyse nézném. Csak írjanak már neki valami jó kis krimis sztorit.

2020. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Én sem nézem már régóta,pedig mióta elkezdték,minden részt megnéztem.Aztán sorra potyogtak ki a régi szereplők,és már nem érdekelt.
2020. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Azon lepődöm meg átlagosan kétnaponta az itteni kérdéseket látva, hogy egyáltalán még mindig fut. Addig él, amíg van rá kereslet. Nekem tök mindegy, egy évadot néztem végig belőle (a harmadikat vagy a negyediket, szóval nem tegnap volt).
2020. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!