Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen szintre...

Hogy lehet ilyen szintre fejleszteni a rajztudást?

Figyelt kérdés

Szóval itt ez a kép ami digitálisan lett elkészítve.

[link]

Mennyi idő ilyen szinten megtanulni rajzolni? (Aki ismeri a sorozatot annak pacsi.)



2020. dec. 2. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem hozza be a képet.
2020. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem se, szerintem küldd el újra!
2020. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarja betölteni a gyakori. A keresőbe írjátok be a kövketkezőt: Sung Jin-Woo, és a találatok között lesz rengeteg rajz róla.
2020. dec. 2. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Oh kár, nem ilyenre számítottam, sajnos nem vagyok egy nagy anime rajongó. Persze azzal semmi gond, ha valaki szereti. Viszont azt tudom, hogy ehhez is kell egy bizonyos szintű rajz tudás. Például az anatómia elég fontos és bizonyos alapok megrajzolásának az elsajátítása. Azaz kockológia, drapéria.. Ezek azok amiket megfigyeltem az animékben, hogy szépen rajzolják. Őszíntén szólva azt nem szeretem az animében, hogy minden ember szinte ugyan úgy néz ki. Amikor valaki hoz egy nagy adag lapot, telerajzolva általa kitalált karakterekkel..hm, nem olyan nehéz, nen kell hozzá nagy kreativitás, majdnem mindegyik figura ugyan arra az alapra épül. Nem tudom megmondani, mennyi idő még beletanul valaki, szerintem ez változó. Attól is függ mennyi idős vagy. Ha még előtted van a gimi jelentkezz egy olyan iskolába ahol művészeti rajz oktatást nyújtanak. Hozzá vannak szokva, ezek az iskolák dugig vannak animésekkel. Persze felnőtt oktatásra is lehet menni vagy keress tanfolyamokat. A grafikai vagy mozgókép oktatást ajánlom.
2020. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. A jelenlegi rajz tusádom átlagos. Messze van a jótól. Egy-két ilyen karaktert nagy nehezen össze tudok hozni, viszont például a legtöbbször a háttérrel már nem boldogulok. Például az általam küldött manhuában a hátterek is eszméletlen szépen ki, a ruhákról nem is beszélve. Inkább ezek amik nem mennek "még".

Köszönöm a választ.

2020. dec. 2. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn imádom a mangákat ès a manhuákat, anime stb...

Èn is rajzos vagyok, 2 ès fèl èvig tanultam a művèszetet(rajzot). Igazából az elõttem válaszolónak teljesen igaza van, egy idõ után ha egyre több ilyen anime figurákat rajzolsz összemosódik a fejedben a kèp, s ezután mindegyim ugyanúgy fog kinèzni, hisz mindegyik egy alapra èpül, ès az animèkben megszokhatuk a nagy szemek rajzolását ès a vonal száj rajzolást. Ha szeretnèd fejleszteni a rajztudásod, próbálj meg tárgyakat, állatokat rajzolni, embereket. Ès ha utânna visszatèrsz az eredeti műfajodhoz jobban fog menni.

2020. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így gondolom! Köszi, hogy nem fordultál ellenem a véleményem miatt!
2020. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7/ hiszen igazad volt 😊

6.voltam

2020. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Én sem szoktam soha senki ellen fordulni, hiába különbözik a véleményünk. Pont ez a helyénvaló dolog, hiszen ha mindenkinek egyezne a véleménye és ugyanazokat a dolgokat szeretné, ugyanaz érdekelné akkor nagyon monoton lenne a világ.
2020. dec. 3. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj de jó volt ezt olvasni! :)
2020. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!