Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szent László gimnázium (...

A Szent László gimnázium ( kőbánya ) média szakáról tudd valaki nekem írni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Hallotam róla , hogy a Szent László egy jó suli de valaki mondana többet róla? Média szakos szeretnék lenni. Hány pont kell kb ahoz, hogy felvegyenek? Hogyan kell elképzelni a szóbelit? Tényleg jó suli? A tanárok és a diákok normálisak? A válaszokat előre is köszönöm.

#felvételi #média szak #Szent Lászó gimi
2020. dec. 2. 15:16
 1/4 anonim válasza:
Szia! Jól hallottad! :) Én nem médiás vagyok, de remélem azért tudok segíteni. Úgy tudom médiéra az egyik legnehezebb bejutni, mert hatalmas a túljelentkezés. Kb 75 pont feletti felvételi kell hozzá, és egy minumum 4,3-as átlag. A szóbeliről sajnos nem tudok nyilatkozni. A suli valami csoda, én imádom, és hatalmas váltás az általános után. A tanárok közvetlenek, és nagyon jól tanítanak. Nyilván itt is van 1-2 kivétel, de úgy gondolom ez teljesen rendben van. A diákok is nagyon közvetlenek, és imádom a Lászlós közösséget. Elég sok program van, amik nagyon jó hangulatban szoktak telni. De azért arra készülj hogy sokat kell tanulni, de elviselhető. Neked meg médiásként a tanulás, és a forgatások mellett végképp nem sok szabadidőd lesz. De ha tényleg szereted ezt csinálni akkor életed egyik legszebb 5 éve előtt álsz! :)
2020. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én is a média tagozatra szeretnék menni.Nekem 72 pontos felvételim lett, 4,75 az átlagom.Remélem behívnak szóbelizni.Neked is sok sikert!

2021. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok! Behívtak szóbelire titeket?
2021. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem igenn! :) nagyon örülök☺️
2021. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!