Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek levagjam a fenekig...

Szerintetek levagjam a fenekig ero hajam felhosszura hatkozepig?

Figyelt kérdés
Sziasztok regebben felhosszu volt a hajam és nem kocosodott ossze enyire :S tudom hogy a hosszú haj a szep sokan mondtak, viszont en nagyon sokat szenvedek a hajammal tehát levagjak belőle vagy esetleg ha tudtok olyan hajsprayt ami biztos hogy jo ra és könyen kitudnam tole fesulni akkor legyszi valaszoljatok!! Tesom szerint ha levagnak belole akkor meg gondorebb lenne igaz most anyira nem csak alul gondorodik be alandoan😫 És ez is nagyon zavar mert én egyenes hajat szerettem volna mindigis egy ideje nem vasaltam egyeltalan és szebb lett a vege de tudtok vmit ami nektek bevált és egyenesebb lenne a hajam tole? Válaszokat előre is koszonom a helyesirasom nézzetek el!;)
2020. dec. 5. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha egészséges ne vagasd le, szerintem

Linkelem nekem melyik vált be, tényleg nagyon könnyen ki tudom ettől fesulni a gubancokat. Nem kell sok belőle a hajnak.


Amit ajánlok : [link]

2020. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kiprobalom köszönöm!:D
2020. dec. 5. 18:42
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha egyenes hajat szeretnek nincs ra valami egyenesitokrem vagy valami ami nem kamu?
2020. dec. 5. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Vágasd le a sörényedet! A fiuk utaljak kiszedni a hajszalakat a lefolyobol :)
2020. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én két dologra gerjedek hajügyileg

ha egy lánynak rövid haja van

vagy ha a lánynak nagyon hosszú haja van. :)

2020. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat nekem hosszú festett szoke (alapbol sötét szokenel egy fokkal meg sötétebb na ezt jol leírtam xdd fenékig ero az nemtudom neked mennyire számít hosszunak :) azt mondjak nekem hogy a fiúknak a szokek jobban teccenek de ez hulyeseg mert szerintem mindenkinek mas teccik vagy talan a szökékre jobban felfigyelnek vagyis feltűnőbb 🤷🏽‍♀️Na de a lenyeg hogy attol felek hogy ha vagok belole akkor utana meg fogom bánni és ezt sokan mondtak:/ viszont muszaj lesz ha az se fog bejönni amit az első valszolo irt😕
2020. dec. 5. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se vágasd le.

Rövid hajú akárki lehet, de az igazi szép hosszú haj nagyon ritka.

2020. dec. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.

Van egy olyan krém, amit csak fodrász kenhet fel a hajra és egyenes lesz, de az úgy tudom egy idő után roncsolja a hajat.



✅Viszont divat most ez a steampod hajkezelés. Keress rá a neten, hogy ez milyen. Sztem szép a végeredmény,hogy mennyire marad egyenes a haj azt nem tudom, de érdeklődj fodrásznal. :)

2020. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7es válaszoló igen valszeg meg is bánnám:/ igazad lehet és nagyon koszonom a valszokat ki próbálom amiket írtatok hogy jok❤️ Koszi mégegyszer sziasztok!!🥰
2020. dec. 6. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Inkább tüsire, ne olyan középutasra szerintem.
2020. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!