Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek levagjam a fenekig...

Szerintetek levagjam a fenekig ero hajam felhosszura hatkozepig?

Figyelt kérdés
Sziasztok regebben felhosszu volt a hajam és nem kocosodott ossze enyire :S tudom hogy a hosszú haj a szep sokan mondtak, viszont en nagyon sokat szenvedek a hajammal tehát levagjak belőle vagy esetleg ha tudtok olyan hajsprayt ami biztos hogy jo ra és könyen kitudnam tole fesulni akkor legyszi valaszoljatok!! Tesom szerint ha levagnak belole akkor meg gondorebb lenne igaz most anyira nem csak alul gondorodik be alandoan😫 És ez is nagyon zavar mert én egyenes hajat szerettem volna mindigis egy ideje nem vasaltam egyeltalan és szebb lett a vege de tudtok vmit ami nektek bevált és egyenesebb lenne a hajam tole? Válaszokat előre is koszonom a helyesirasom nézzetek el!;)
2020. dec. 5. 18:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolso... hogy mi?XD nem fiu vagyok hanem lany
2020. dec. 7. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!