Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy feltörtek?

Lehet hogy feltörtek?

Figyelt kérdés

Anyáéknak meg nekemis a városba volt dolgunk, de külön mentünk. Aztán összetalálkoztunk felvettek kocsival és útközbe megkérdezte anya hogy én miért írtam azt neki sms-be hogy: "Vezetek."

De én nem is írtam ilyet. Majd anya elmondása szerint mikor ezt elolvasta felhívott engem és én kinyomtam. Ez se történt meg! Megnéztem a telefonomat és tényleg oda van írva hogy 12:21 perckor ezt írtam anyának. Végig nálam volt a telefonom a városba, tehát nem fért hozzá más. Nagyon meg vagyok rémülve, feltörtek?? Vagy ez mi lehet??


2020. dec. 12. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen funkció a telefonba, bár én már régen láttam, ha valaki hív téged és kinyomod akkor kilehet úgy is nyomni, hogy egy automatizált smst küldjön. Pl ez hogy vezetek, hívjon később stb stb. Nagy valószínűséggel ez a funkció nyomódhatott be a zsebedben amikor hívtak.
2020. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Nálam például az egyik telefonom képernyője mindig feloldódott magától a zsebemben, és kétszer is felhívott valakit a tudtom nélkül. Először papámat, akkor jót nevettünk a dolgon, mert pont nem volt elérhető, és ő csak egy nem fogadott hívást látott. Mondtam utána, hogy bocsi, téves, és kész. Egyszer viszont apát hívtam így fel, aki fel is vette, és mivel nem szóltam bele (mivel végig a zsebemben volt a telefon), eléggé aggódott, hogy mi van. Azóta mindig használok pin kódot vagy valamit, hogy véletlenül se oldja fel magától a képernyőzárat. 😅 Szóval a lényeg, hogy ne aggódj. Egy telefonszámmal sok mindent meg lehet csinálni, de más nevében üzenetet küldeni nem igazán. Ha meg mégis, akkor az valamilyen hálózaton, esetleg bluetooth-on keresztül történhet, tehát nem lehet tartós. Legrosszabb esetben visszaállítod a telefont gyári állapotba, a micro sd-t, ha van formázod, és számot változtatsz. De szerintem ezekre nem lesz szükséged. 🙂
2020. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!