Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10 főnél több (kb. 12-13)...

10 főnél több (kb. 12-13) ember esetén milyen rendőri intézkedésre lehet számítani Szilveszterkor? Házibuliról lenne szó

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén Szilveszterkor én tartanék házibulit, szűk baráti körrel, mindenféle állatkodás nélkül. 12-13 ember lenne maximum, ami a jelenlegi járványügyi intézkedések miatt több, mint 10 fő, tehát a megengedett. Érdeklődnék, hogy valakinek van-e tapasztalata, meg lehet-e rizikózni, mire lehet számítani egy esetleges bejelentés esetén, rendőr bejöhet-e a lakásba, szétnézhet-e, stb? 20/L

2020. dec. 14. 09:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
30%

Mit vagytok úgy odáig ? .. Komolyan.. Hány kérdés alá írjam meg ki, hogy hagyják abba a gyűlölködést és foglalkozzanak magukkal?? Ez a karantén tényleg mindenkit megviselt testileg, lelkileg. Javaslom kicsit forduljatok befelé. Befelé magatokba.. kicsit meditálni.. A kérdező feltett egy kérdést amire szeretett volna NORMÁLIS választ kapni, ehelyett ti belé köttök.



- 10főnél többen lesznek. És? Mit érdekel ez titeket? Mivan, ha pont a 10-dik ember fertőz meg mindenkit ??


- 2 hétig maradjon otthon a 4fal között? Miért? Mert a barátaival akart lenni ezen az eseményen? Miért baj ez? És kérdem én, neked mi bajod lesz attól, ha ő bulit szervez? Te fizeted ki, ha ne adjisten rendőrök lesznek náluk? Nem!


- Mégis mi ez, hogy orrba vered őket? Mégis ki vagy te, hogy így beszélj? Szerintem anyja, apja nem beszél így vele ! Gondolkozz már el ember, nem az óvodában vagy az általános iskolában vagyunk ! Hahó!

2020. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
61%

#21, ugye te hülye vagy?

Már leírtuk, hogy miért baj.

Igen, a 10 ember is lehet baj. De ez a kompromisszum, amit még elviselünk.

Igen, árthat nekünk.

2020. dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem se sem hülye, ha valaki normálisan gondolkodik.


Ha akar tart bulit, ha akar nem.


A 10 főt ne lépje túl, figyeljen oda a folyamatos szellőztetésre, ahogyan pár sorral fentebb írták szerezzen be antibakteriális légfertőtlenítőt.


Az alkoholt csak mérsékelten foggyasszanak, ne a detox legyen a végállomás, mert most ne terhelje túl az egyébként is terhelt egészségügyi ellátó rendszert.


Ahogyan korábban nyilatkoztak csak az menjen közösségbe, akinek nincsenek felső légúti tünetei.


Minden szabályt betartva lehet normálisan is ünnepelni.


Engem nem zavar.

2020. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
64%

Igen: HA betartja a szabályokat.

De a kérdező pont feszegetni akarja azokat - és arra kíváncsi, meddig feszítheti.

Erre írta a #21, hogy nem probléma.

De a rendőrök szerint meg probléma, és már 11 embernél MINDENKIT megbüntetnek.

2020. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
68%

"jövőre is hasonló helyzetben leszünk"

Az akkor már egy másfajta betegség miatti járvány lesz.

Ez hatalmas balszerencse lenne, nem valószínű. MOST MÉG nem valószínű, csak 5 éven belül.

De ha igen: akkor azt is KI KELL BÍRNI!

Vagy szerinted, ha ilyen eset lenne, akkor inkább haljon bele 1 millió ember, hogy te szabadon bulikázhass?

2020. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
18%

Csak tudnám, miért lett kirötölve a kommentem. Talán úgy látták, hogy törvényszegésre bíztatom a kérdezőt? Ennél sokkal törvényszegőbb dologra ösztönzőbb kommentek bent szoktak maradni, mint hogy azt javaslom, hogy bújjanak el páran, ha jön a rendőrség, és ne parkoljon túl sok autó a ház előtt.

És igen, fenntartom azt, hogy ha valamire, akkor a karácsonyi összeröffenésre és a jóízű újévköszöntő partikra szükség van, akkor is ha ilyen a helyzet, sőt, talán most a legjobban, legalább ezek legyenek aránylag rendben, ha már az év ilyen ganéhalmaz volt.


25: "Ez hatalmas balszerencse lenne, nem valószínű. MOST MÉG nem valószínű, csak 5 éven belül."

És a jövő év vége az nem 5 éven belül van?

2020. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
25: Ja, és ahogy a kitörölt kommentemben utaltam rá, az is lehet, hogy még jövőre is a mostani helyzetben leszünk. Majd kiderül, hogy nem működik a vakcina, belehalnak. Jön majd a negyedik, meg az ötödik hullám, és miegymás. Akkor is majd bírjuk ki, hogy nem karácsonyozunk meg szilveszterezünk, majd talán rákövetkező évben?
2020. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
43%

De.

Ezért mondtam, hogy AKÁR még ez is bekövetkezhet.

Amúgy az ilyeneket, min te, kinevezném kényszerápolói munkára, napi 12 órában.

Ha majd haldoklókkal kell foglalkoznod egész nap, talán te is meggondolod, hogy a buli létszükséglet-e.

2020. dec. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
0%

"Majd kiderül, hogy nem működik a vakcina, belehalnak."

Te ugye hülye vagy?

Pár 100000 ember egyelőre nem halt bele.

Súlyos allergiások nem használhatják az EGYIK vakcinát. Abba se halnak bele, csak allergiás tüneteik lesznek.


"Jön majd a negyedik, meg az ötödik hullám, és miegymás."

Jön, persze. De addigra lesz ellenszer.

Az influenza is jön minden évben, abba is belehalnak jó páran minden évben.

De nem ennyien, mint most hetente.

2020. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
31%
28: A SARS meg a H1N1 alatt is kicsit több beteggel kellett foglalkozniuk, mint normálisan. Mégse követeltek lezárásokat, meg bulitiltásokat, a világ sem omlott össze.
2020. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!