Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szamoljam a terhesseget...

Hogyan szamoljam a terhesseget? (Tobbi lent.)

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes, viszont szeretnem tudni, hogyan kell szamolni. Szeptember kozepen 12- en voltam parommal es ra 6- ra Kellet volna legyen mensim 19- en, viszont nekem hamarabb megjott 15- en. Ha nem jott volna meg, akkor hogyan kell szamolnom? Most hanyadik hetben lennek?


Tudom fura, hogy ilyet kerdezek, annak ellenere hogy nem vagyok terhes, de kivancsi vagyok.


2020. dec. 15. 18:50
 1/6 anonim válasza:
Hú, ez a kérdés picit beteg, és nem az egyébbe kellett volna. Szeptember 12 előtt mikor volt az utolsó menstruációd. Mindig onnan számolják...szóval ha mondjuk augusztus 21 akkor onnan számítódik, nem pedig az ovulációtól.
2020. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor most 17 hetesnek kellene lennem?


Mert nekem azt mondtak, hogy az aktustol kell szamolni, vagy pl. Szeptemberi menstruaciotol...

2020. dec. 19. 23:39
 3/6 anonim válasza:

Biztos nem mondták jól.


[link]


Vannak kalkulátorok, ki tudod az alapján számolni.


Ha 12-én voltatok együtt és 15-én megjött, nem is lehetnél terhes, mert 7-10 nap a beágyazódás.

2020. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy 3 napig van mensim es nost csak ket napig tartott. Elso nap vereztem sokat es fajt is nagyon a hasam, masik nap csak pecseteltem es vegebis lett. Onnantol kezdve meg szurkalt a petefeszkem es az oldalam, es amikorra vartam, 19- en pedig olyan erzesem volt mintha megint megakarna jonni, mert gorcsoltem.
2020. dec. 20. 01:36
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom mennyi ideje terveztek gyereket, de lehet nem ártana figyelni a ciklusod.Hány napos a follikuláris, luteális fázisod. A luteális általában állandó, a follikuláris pedig változó inkább. Ovulációs teszttel, hőmérőzéssel tudod figyelni, hogy mikor van peteérés, de ugye az ultrahangos a 100 %-os, de hát ezt csak akkor figyelik, ha régóta nem jön a gyerkőc.
2020. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tervezek, ugyan is szingli lettem, szakitottunk parommal.

A lutealis es a follikularis szot nem is ertem, nem igazan vagyok meg tisztaban ezekkel...

2020. dec. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!