Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hollandiába mennyire tudnék...

Hollandiába mennyire tudnék boldogulni az angol nyelvvel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az alja munkákhoz elég, a kicsit színvonalasabb melókhoz szakmunkákhoz kevés, sok munkához törvényileg kötelező a holland szakmai nyelvvizsga, magasabb színvonalú munkákhoz meg megint csak elég lehet az angol.
2020. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írta!
2020. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vendéglátásban vagy a nagyon komoly szakmákban (vezető mérnök, IT-s stb) lehet élni vele, de gondolom, nem utóbbi a terv.
2020. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kutatóintézetekben is elég. Dolgozik kint fizikusként ismerősöm. Olyan helyeken, ahol nemzetközi a csapat, általában az angol a munkanyelv.
2020. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hollandiában a polcpakoló is tud angolul szóval simán megtudod értetni magad mindenhol. Hivatalos ügyeid is el tudod intézni.


Munkával viszont meg leszel lőve. Nagyon az alján és a tetején elég az angol. Esetleg nemzetközi cégek irodai állásainál nem kérik a holland nyelvet.


Ha most azon gondolkozol hogy csak angol nyelvtudással kigyere-e sajnos el kell keserítserek. Elképesztő mennyiségű embert (hollandokat) küldtek el a cégek és a Brexit miatt amúgy is minden csak angolul beszélő hollandiát célozta meg. Így angollal szinte lehetetlen munkát találni.

2020. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Ez nettó baromság. Van kint több millió vendégmunkás, aki nem tud, a helyiek közül is sokan nem szólalnak meg angolul pedig tudnak. Szóval nem olyan egyszerű.

2020. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Akkor te és én valszeg nem egy hollandiában élünk. Utrecht és Zandam környékéről van tapasztalatom
2020. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most szerződtem le egy céggel Hollandiában csak angol nyelvtudással, mégpedig úgy, hogy nem Hollandiában élve interjúztam. Nem mondom, hogy nincs tartalom az önéletrajzomon, de nem is vagyok manager szinten. Szóval lehetetlennek nem lehetetlen, de nem tudom hogy mennyire ritka a történetem.
2020. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!