Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megvenni a Bízz bennem könyvet Leiner Laurától?

Figyelt kérdés
Még nem olvastam, csak az első trilógiát, és tudom, hogy ez nem róluk szól. De érdemes lenne megvenni? Kinek hogy tetszett? Véleményeket is elfogadok.

2020. dec. 17. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Elegge pocsék engem nem fogott meg a sztori
2020. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen érdemes!

Sokkal viccesebb ez a rész mint az első trilógia együtt véve.

Én nagyon sokat nevettem rajta, viszont aki azt mondja, hogy azért mert jajj tinédzser vagyok stb.

Elmondanám, hogy anyukám is elolvasta(2x is) o is nagyon nevetett rajta, szóval😂

Szerintem megéri

Illetve a szereplők is sokkal összetettebbek mint az első trilógiánál.

Sokkal több mindent tudunk róluk meg, múltjukról, érdekesebbek a karakterek az első trilógiához képest(legalábbis nekem)

Én az elso trilogianal pl nekem Bernadett meg Zsombi eleg unalmas volt :/

Ebbe meg mindenki erdekes ugy velem.


Olvasd ki megéri!

16/L

2020. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tetszett. Hangulata az első trilógiához képest lazább, a főszereplő sem annyira magába fordult, sokkal nyitottabb (főleg ahhoz képest, hogy mint a csapat többi tagja, őt is kiközösítették az iskolában).


Ami zavart, hogy néhány gondolatmenete teljesen olyan, mint Hannának (sőt, mint Bexinek), ugyanúgy ismételgeti, hogy mennyire kiábrándult a "menők" világából (remélem nem zavaró ez a kicsi spoiler, de úgy érzem, mindenképp meg kell ezt említenem). És ott van a Leiner Laurától már megszokott önismételgetés, ez eddig annyira nem zavart, de most eléggé szúrta a szemem.


Ugyanakkor jó a történet, az eddig említetteket kivéve nem hasonlít az első trilógiára. Más, sok esetben tabu témákat feszeget, a szereplők is egyedire sikerültek, nem is hasonlítanak az előző trilógiában szereplőire, és szerintem nagyobb hangsúlyt kapott a többi csapattag múltja, érzései, mint az elsőben, ahol igazából minden csak a Hanna érzéseiről szólt minden (meg egy-két fejezet erejéig Zsombiéról, de az is csak gyerekes hiszti volt). A humora pedig továbbra is fantasztikus, dőltem a nevetéstől. Ami meglepett, hogy a sztori végére nem alakult ki konkrét kép a "főgonoszról" (hupsz, újabb apró spoiler, bocsi).


Szóval izgatottan várom a folytatást, nagyon érdekel, hogy mit sikerül kihoznia Laurának ebből a történetből a további két részben, és neked is csak ajánlani tudom, mert a fenti (amúgy eléggé szubjektív) apróságokat leszámítva tényleg egy rossz szavam nem lehet rá!


16/L


(#2: Hű, jó tudni, hogy nem csak az én anyukám szerette meg Leiner Laura műveit! :D)

2020. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

2-es vagyok

Ezaz vegre mas Anyukaja is olvassa a konyveit😂(3-as)

Akarkinek mondtam, hogy anya elolvasta az Szjg-t a Bexi-t, az Iov-ot(+Babel, Akkor szakitsunk) csak neztek ram , hogy anyukam miert olvas tinikonyveket😂

De o is mindig szakad rajtuk kb😂, multkor fel orat beszelgettunk a Bizz bennemrol , ideztunk belole es sirtunk a nevetestol😂


Tudni kell nem vagyok annyira joban az anyukammal, de Leiner Laura konyvei eskuszom kozelebb hoznak minket egymashoz:D

2020. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%
Nekem egy rossz szavam nincs rá. Nekem ez most túlszárnyalt mindent, amit eddig életemben olvastam. Én nagyon sokat nevettem rajta és talán ez a legélethűbb történet, amit Laura írt. Egyszerűen imádom. Remélem, ha úgy döntesz, hogy megveszed nem fogod megbánni :)
2020. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%
Érdemes, mert nem egy rossz könyv, de nekem annyira nem tetszett,mint az első trilógia csak úgy a 150ik oldaltól, ahogyan előttem is írták a főszereplő gondolkodásmódja már egy kicsit unalmas, viszontvtébyleg nagyon vicces és van benne pár nagyon jól megírt szereplő
2020. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
87%
Nekem jobban tetszett, mint az első. Szerintem érdemes megvenned.
2020. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%

amikor megjelent en is ugy voltam vele, h megvarom ameddig megjelenik a neten, valaki feltolti, es elolvasombugy, mint egy csomo mas L&L konyvet, viszont mikor befejeztem a Bexi utolso reszet, az "egyszer"-t, azt muszaj volt megvegyem, es ha mar konyvesboltban voltam, megvettem a "bizz bennem"-et is...nagyon orulok, hogy igy dontottem, mert baromi jonkonyv, imadom. rengeteget lehet rajta rohogni, imadom a szereploket es nem melyul el annyira az egyik szereplo multjaban, mint az elsoben (ott rengeteg oldalon keresztul ecsetelte Laura Hanna multjat)


szvl en imadom, szerintem VEDD MEG, es mar nagyon varom a masodik es harmadik reszt

2021. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
2021. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!