Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube-on ki lehet kapcsolni...

Youtube-on ki lehet kapcsolni az egyvelegeket?

Figyelt kérdés

Minden egyes videó után egy egyveleget dob be, és már falra mászok tőle...

ha rámegyek hogy "nem érdekel" ugyanúgy elindul utána.



2020. dec. 17. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobbra fent van egy gomb, ami az automata elindulást leállítja (automatikus lejátszás a neve - azt átállítod, és kész). Mást nem tudsz tenni, de ez beválik.
2020. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk szeretném, ha tovább indulna a többi zene, ne nekem kelljen folyton nyomogatni, de az egyvelegbe összevissza bedobálja a zenéimet pl egy deathmetal után bedob egy popot...

Mert amúgy meg nem csinál ilyet a YouTube. Ha egy bandát kezdesz el hallgatni, akkor tőlük dobálja be a többit is, legalábbis hasonlókat.

De az egyvelegbe berakja azt is amit egyszer véletlenül meghallgattam.

2020. dec. 17. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem, de tudtommal az egyveleget nem tudod egyébként szabályozni, kikapcsolni. Az egyvelegbe mindent belerak általában, amibe belenézel, meghallgatsz.
2020. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!