Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tőrténhetett ezekkel a...

Mi tőrténhetett ezekkel a fiatal lányokkal?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ez csak pár link a számtlan közül...



Minden reggel megnézem az origo.hu-t (a politikai kontentel nem foglalkozom, mielött valaki szóvátenné), és az utóbbi időben feltünt hogy mennyi fiatal lány tünik el az országan, mindenféle előzmény nélkül. Mi lehet a sorsuk ezeknek a lányoknak. A legtöbbjük egyébként gyermekontthonos, és az első dolog ami eszembe jutott hogy van esetleg valamilyen prostihálózat, akik pont az ilyen lányok kihasználásra szakosadott. Viszont nehéz lenne elhinnem hogy ilyen viszonylag nyiltan tudnának működni, anélkül hogy bármilyen hivatalos szervnek feltünne a dolog.


Nektek mi a véleményetek?



2020. dec. 20. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amszterdam, Nyíregyháza utca.... ?


[link]


Valamelyik nagybácsi, vagy "kedves" rokon viszi a putrinka utcákból a lányokat és kiállítja őket a megfelelő helyekre...

2020. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez rohadt durva...
2020. dec. 20. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Valamelyik keresztény politikusunk partiján járják a táncot.
2020. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
ezek álhírek!
2020. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért álhír, mert nem szeretnél hinni bennük? Homokba dugott fej bizony áldás!
2020. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kár, hogy a tv-ben abbamaradt a "Ki tud róla?" c. műsor. Ott hiteles eltünésekről beszéltek.

Nem vagyok a bandában, de szerintem vagy kerítők karmai közé kerültek, vagy maguk lógtak meg és keresték az alkalmat a külföldi "munkára".

Azt is hallottam, hogy ezek között sok a cigány lány, főleg, aki gyerekotthonból, tizennyolc évesen az utcára kerül. Van pár forintja, de semmi megélhetési lehetősége.

Soha nem felejtem el, amit láttam Bp.-en a Széll Kálmán téren a metró bejáratánál, kb. 10 éve. Egy tini lány, táblával a nyakában hirdetett valamit. Nagyon szépen fel volt öltözve, nem nyár volt. Amikor a tekintetünk találkozott, észre vettem, hogy szinte elszégyellte magát. A hirdetést nem volt időm elolvasni, mert nem szembe mentem vele, de amikor elhagytam vissza tekintettem és onnét van az élményem. Soha többé nem láttam a lányt. Gondolom, hogy kerítők kezébe kerülhetett, annak minden következményével. Vissza felé menve, beszélni akartam vele. Nem volt ott (kb. 3 óra múlva). Jobb is így, mert nem tudhatom esetleg kik figyelhették a lányt, de ez a kép máig is kísért.

Magamról: közel vagyok a 80. évemhez és ne gondoljátok tovább. Köszönöm.

2020. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!