Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen tényleg történhet a...

Ilyen tényleg történhet a hajjal fiatal korban is?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kamaszkoromban tök szépre hosszúra és erősre megnőtt a hajam.De sajnos befestettem,és emiatt annyira letört hogy 20cm-vel biztos rövidebb.Most össze-vissza áll,hol rövidebb hol hosszabb.

Anyám azt mondogatja hogy milyen kevés hajam lett.

Sztem csak rövidebb lett,és vékonyabb szálú a festéstől.

Vagy szerintetek még ritkult is? (mert én nem vettem észre hogy hullott volna)

Jah és a legfontosabb:rendbe jön majd? (többet nem fogom befesteni).


2011. jan. 16. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy festéstől ennyi letörött akkor a festést nem neked találták ki vagy valamit elrontottál. Szerencsére ennek nincs hatása arra ami még nem nőtt ki. Ha ki is hullott valamennyi a festés miatt, vissza fog nőni.

Ha világosabbra festetik akkor elvékonyodik a hajszál.

2011. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szőke melírt tetettem bele. de én is így jártam.

Véknyabb szálú lett, és kevesebb is.

Szerintem vágass belőle,a töredezett hajvégeket jobb levágni, és ne festesd tegyél rá pakolásokat.

Majd talán visszaáll a régi állapotába, bár nekem annyira még nem állt vissza.:S De ami késik nem múlik. Ja és ne gumizgasd nagyon erősen.

2011. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából ezt te tudhatod, hogy vékonyabb lett-e. Amikor begumizod érzed, hogy kevesebb? Ha ennyire durván töredezik, akkor kezdd ott, hogy levágatod a törött részt. Semmi értelme megtartani, mert így nem fog tovább nőni a hajad, és gondolom nem is túl szép így. Ha levágatod sokkal egészségesebben fog kinézni, és dúsabbnak is fog tűnni. A festett részt sajnos le kell növeszteni, mást nagyon nem tudsz vele csinálni. Ez biztos jó sokáig fog tartani, de tuti megéri majd, ha egészségesebb és vastagabb lesz a hajad. Próbálj mindent megtenni, hogy utána legkevésbé törjön. Ha nem szeretnéd az egész törött részt levágni, akkor tedd azt, hogy először levágsz 5 centit, majd 2-3 hónap múlva megint 3-at, és így tovább. Ha rendbe jött viszonylag a hajad, akkor is 2-3 havonta 1 cm-t tanácsos vágatni, hogy ne vékonyodjon el és ne törjön.

Itt van pl. ez a lány, egy külföldi fórumról ismerem, ő is úgy kezdte, hogy levágatta a törött részt.

[link]

Mostani képek nincsenek fent a honlapján, de nagyon szépen megvastagodott a haja.

2011. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!
2011. jan. 16. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Összevissza szálak: Azok tőből és a hosszból törtek le.

Kevesebb: Mert azok nem ugyanolyan hosszúak.

Nem bírja a hajad a festést, még egyszer utoljára próbáld az eredeti színére festeni, akkor nem látszik a lenövés, és várj kitartóan, vágasd rendszeresen, nem kis türelem kell, de megéri.

2011. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!