Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Már nem bírom...

Mi tévő legyek? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok. A férjemmel nem igazán működik a szex, nem tehetek róla nem kívánom. Egy héten 1szer vagyunk együtt. Nagyon magam alatt vagyok, ő volt az egyetlen támaszom. De tegnap nekem állt hogy megőrjitem, meg hog, tönkre teszem a családot, meg majd mutat képet már, hogy tisztában legyek vele hogy melohelyen milyen nőket utasit el miattam. És ez nagyon rasszul esett egész este sírtam. Meg egy csaj ölelgeti, és szóvá tettem, azt mondta ne játszam már meg hogy féltékeny vagyok, meg mind az én hibám mert ha én normális lennék, más nőnek esélye se volna őt karolgatni.. Annyira elegem van. Már nem bírom, kész végem. Tegnap egész éjjel az járt a fejembe hogy majd teszek róla hogy ne őrijtsem meg, meg hogy ne tegyem tönkre a családot(2gyerek).teljesen szét estem..

28/L



2020. dec. 21. 11:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az önbizalmam eddig is a nullán volt, de most ezzel hogy tisztába legyek hogy milyen nőket utasait el, teljesen a sárba taposott. :(
2020. dec. 21. 11:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden házasságban vannak mélypontok. Mi is most állandóan vitázunk, mert a covid miatt nincs munkám, de a páromnak állandóan elvárásai vannak (ankor is voltak amikor még dolgoztam, ami idegesített, de most se változott). Tegnap már majdnem megfojtottam, annyira felidegesített. És ma is elkezdte... Szóval ezzel nem vagy egyedül és én nem is vagyok depressziós.
2020. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért nem mész pszichológushoz? a férjedtől nem várhatoid el hogy rendbetegyen mentálisan. és azt se hogy egy depressziós mellett éljen, és még boldog is legyen. tedd rendbe magad!
2020. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, képzeld el pszichiáterhez járok. "Tedd rendbe magad" te de könnyen beszélsz!!
2020. dec. 21. 12:09
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Oké, az ilyen mélypontok minden házasságban előfordulnak. Sok ember életében még házasság nélkül is. Figyi, nem vagy jó mentális állapotban, ezért most nem kéne nagy dolgokat véghezvinni. Írass antidepresszáns gyógyszert és persze szedd is. Ha már szeded, akkor kell neki 4-8 hét is akár, hogy hatni kezdjen. Amúgy meg jó kötsög férjed van, hogy nem támogat. Jobbulást kívánok!
2020. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szedek asentra-t, mellé helex nyugtatót.
2020. dec. 21. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:

"te de könnyen beszélsz!!"

kérdezz meg akárkit aki kilábalt a depresszióból. persze az orvos meg a gyógyszer segít. de meggyógyulni akkor fogsz ha te is akarsz és dolgozol érte. ismered Bihari Vikut? ő pánikbeteg volt, sokat mesél róla, talán segíthet neked

2020. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjed jó nagy bunkó. Nehéz az ilyeneket nem magadra venni, de valahogy meg kell győznöd magadat, hogy mekkora baromságokat beszél. Az energiáidat inkább fordítsd a gyerekekre, mint a férjedre. Inkább kártékony, mint segítőkész, csak azt nem értem ilyenkor miért nem akar válni, ha ilyen gusztustalanul viselkedik veled. Egyébként lehet jobban is járnál nélküle, mert a viselkedése ront az amúgy is rossz állapotodon. Azt se értem, hogy ilyenkor mégis mit képzel, ha így beszél veled és bunkó, akkor meggyógyulsz vagy mi?

Nem tudja egészen rádkenni a kapcsolatotok minőségét, úgy ekézi ahogyan csak tudja.

Koncentrálj maximálisan a gyógyulásra és a gyerekekre, ez a legfontosabb elsősorban.

2020. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

+fentiek írtak a gyerekek és a gyógyulás a fontos, lassan óvatosan valahogy újra építeni a dolgokat, kis levegőzés, közös program..

meg néhány fohász Istenhez adjon erőt átvészelni ha vallásos vagy..

2020. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tudom, a gyógyszerek, melyeket szedsz, mellékhatásai lehetnek a szexuális vágy csökkenése. Csak, hogy ne magad okol!
2020. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!