Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem nem birom már...

Úgy érzem nem birom már tovább, Mit csináljak, hogyan legyek nyugodtabb?

Figyelt kérdés
1 éves ikreim vannak, és nappal egész nap hisztiznek, éjszaka ébrednek es fent vannak akar 2 órát is. Ilyenkor este is mindig kelnek legalább 1x. Várom, hogy végre aludjanak, de utána se lesz jobb. Mindkettő jönne ölbe egész nap, hisztiznek, amikor nem az van amit akarnak. Sokszor rájuk kiabálok, amit nagyon megbánok egyből. Nem akarok ilyen anya lenni, de egyszerűen nem tudok nyugodt maradni már.
2019. szept. 19. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Kellene egy nap "Én idő" amikor pihensz és csak magaddal foglalkozol. Fáradt vagy ennyi. Beszéld meg a férjeddel, hogy te elmész sétálni, moziba, fodrászhoz,kozmetikushoz vagy körmöshöz egyedül. Bár hova csak zökkenj ki kicsit a mókus kerékből. Tapasztalatból írom sokkal jobb lesz utána. Nekem havi 2 ilyen napom van. Sokkal jobban -bírom a mindennapokat mint azelőtt mikor nem volt
2019. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Beszéld meg a férjeddel, hogy hétvégén egy este keljen ő hozzájuk. Májat be kell vetni, jöjjenek, te pedig ki tudsz mozdulni! Havi egy napra mehetnek Mamihoz, ott is aludhatnak!
2019. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Ezt magadban kell elrendezned, de nyilván nem egyszerű. Nekem 10 hónapos ikreim vannak, tudom, mivel jár az ikres anyaság, ők sem azok a magukban, csendben eljátszó gyerekek, megkövetelik a figyelmet. Ha néha, valahogy beiktatsz kis időt, amit magadra fordítasz, akár séta, akár egy forró fürdő, amikor senki nem zavar, talán több türelmed lesz a picikhez. Sajnos a legrosszabb, amit tehetsz, ha rájuk kiabálsz. Kitartás!
2019. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez az anyaság ilyen. Nekem csak 1 van de én is naponta érzem azt hogy nem bírom tovább. Tényleg minden tiszteletem az ikres anyukáké, én nem bírnám.
2019. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem csak egy gyerekem van, de az első öt hónapban kivoltam teljesen...ekkor a férjem bevállalta az éjjeli ébredések felét.Mi felváltva csináltuk, de ha csak heti 1-2 nyugodt éjszakád lehetne, már akkor jobban éreznéd magad.Sokkal.Próbáld meg a férjed rábeszélni, vagy ha nem legalább levegőzni kivihetné őket stb. A kialvatlanság iszonyú...
2019. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Na, én sose bírnám ki az ikreket, vegyél fel baby sitter-t, máshogy szerintem nem lehet elviselni.
2019. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Uristen milyen ostoba hozzaszolas az utolso!

Nekem ugyan nincsenek ikreim es elkepzelni se tudom milyen nehez lehet. Buszke lehetsz magadra, meg akkor is neha elfogy a turelmed. Nem tudok megoldast mondani, de amikor ugy erzed nem birod tovabn gondolj erre: en egypeteju ikrekkel voltam terhes es az egyik baba nagyon rosszul volt a pocakomban mar a 13.hettol, majdnem elveszitettuk mindket babat. Vegul a 26.hetre elve (egy hajszal hijan halva...) szuletett mindkett baba, 3 nap mulva itthagyott minket a picurka... a masik csodababam mar 1,5 eves es teljesen egeszseges, de minden nap ugy kelek fel es minden nap ugy fekszem le, ha Istenem barcsak... nem martirkodni szeretnek sem pedig kioktatni, remelem erzed. Talan ez ad egy kis erot!

2019. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Csak azt tudom mondani hogy kitartás, jobb lesz! 22 hónaposak a gyerekeim. Minden jót!
2019. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2019. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
7-es, de igen ez a mártirkodás, plusz kivetítése a te helyzetednek más ember életére. Az ikrekkel pedig baromi nehéz valószínűleg, nem szégyen ezt beismerni. Amúgy hidd el más ember is írhatna egy litániát a saját szomorúságáról, a kérdés viszont nem erről szólt.
2019. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!