Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ismeretlen csak miért ír...

Egy ismeretlen csak miért ír nekem olyanokat, hogy ocsmány photoshoppolt, csöcsmutogató k*rva vagyok?

Figyelt kérdés
nem is ismer, és egy képem sem photoshoppolt, eredetiek. Ez irigységből lehet?
2010. aug. 13. 09:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
talán mert elitéli hogy Mutagatod magad
2010. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Aztán ha kikerülsz a napiszarra még neked áll majd feljebb! Biztos hogy a cicijeid mutogatása odavaló??
2010. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De én nem is mutogatom magam, tök korrekt képeim vannak, csak annyi, hogy ruhán keresztül látszik, hogy nem kicsik a melleim, amúgy meg az én adatlapom, mi köze hozzá miket teszek fel, ha nem tetszik ne nézegesse, szerintem tuti irigykedik, meg azt hiszi hamis képek, pedig eredeti, meg ilyeneket ír h ostoba vagyok, miért ír ilyeneket, mikor egy vers van fenn az oldalamon, meg az hogy szeretek énekelni, rajzolni stb, amúgy az IQ m 140 es szal nem lehetek olyan hül*e, van párom, hűséges vagyok, négy műszakba dolgozom, mér lennék én k*rva, azért mer nem nézek ki olyan sz*rul?
2010. aug. 13. 10:10
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

De miért mutogatod magad? Hiányzik vmi?

(amúgy képeket kérünk :D)

2010. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy adatlapra azok szoktak verset/idézetet tenni akik magukról nem tudnak egy épkézláb mondatot odaírni, még mindig jobb 2-3 saját mondat.
2010. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Ok, én elhiszem hogy nem vagy buta, de a 140es IQ-t sokallom:D De egy icipicit beképzelt is lehetsz, ha ilyenen problémázol, hogy valaki irigy a Te gyárilag nagy cicidre!:)
2010. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nem vagyok beképzelt, a 140 es IQ t azért írtam, mer tényleg annyi van, és mert lehülyéztek úgy, hogy nem is ismernek, a verset azért tettem fel, mert tetszik, és van saját ép kéz láb mondatom odafenn, és még hányszor írjam le, hogy egyetlen magamutogatós képem sincs fenn? attól hogy vannak melleim még nem mutogatom őket, jó lenne ha valaki olvasná is amit írok

de minek kell megszólni a másikat, ha mutogatnám is magam, az az én oldalam, és nem kell ismeretlenül lek*rvázni

2010. aug. 13. 10:20
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
talán mert igaza van,jó a fotóbolt lehet hogy nem,nem is az a lényeg,de aki a világhálón mutogatja magát,olyanoknak akiket nem is ismer nem is látott soha,csak egy nick név van vagy még az se, én nekem is ugyan az a véleményem mint aki téged levélben megkeresett,és én kan vagyok tehát irigy se lehetek a csöcseidre
2010. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
persze nem rád értem,hanem olyanokra akik mutogatják mondjuk a csöcsüket
2010. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

de mondom hogy nem mutogatom magam, nem is láttál rólam képet, akkor honnan tudod hogy igaza van a csajnak? Meg hogy lehet valaki ribi az alapján hogy van róla fenn egy átlagos fotó? Meg a csajok általában azt szokták lefikázni, úgy hogy én nem is írtam neki semmi rosszat, és mégcsak nem is ismer, hogy irigy, nem szoktam nagyképü lenni, de ha valaki támad, akkor megmondom a magamét. Annyira nem vagyok hülye vagy ronda, hogy ilyeneket kelljen írni


és adok oldal infót

2010. aug. 13. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!