Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy ismeretlen városban...

Ha egy ismeretlen városban találnád magad, s nem volna hová menned, akkor hol aludnál?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kilyukadnál egy olyan városban ahol nincsenek ismerőseid, nincs pénzed se telefonod, hogy bárkit is felhívj akkor mit csinálnál, hol hajtanád álomra a fejed?
2011. jún. 26. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. az idegességtől sehol.

Ha ilyen körülmények között aludnom kellene inkább megvárnám a nappalt, aztán lefeküdnék valami forgalmas helyre.

2011. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poltergeist84 ***** válasza:
Sanszos, hogy a stressz nem hagyna aludni... De érdekes a kérdés, majd még gondolkodom rajta... :)
2011. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemtom, én amikor ilyen helyzetbe kerültem nem stresszeltem, nem is idegeskedtem, s egy híd alatt- építkezésen vagy padon húztam meg magam, de valami jobb helyet akarok találni, ezért vagyok kíváncsi más emberek ötleteire :)
2011. jún. 26. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát se telefon, se pénztárca, se iratok, se semmi... csak ruha.


Összekoldulnék 100 Ft-ot és telefonálnék egyet egy fülkéből valamelyik ismerősömnek, vagy rokonomnak, hogy legyen olyan kedves és jöjjön értem, amit majd nagyon meghálálok. Közben megpróbálnék hazajutni vonattal. Megpróbálnék összekoldulni annyit és/vagy bliccelnék. Ha éjszaka lenne, megvárnám a hajnalt egy padon ücsörögve.


Vagy hazajönnék taxival és a legnagyobb megdöbbenésére elmondanám a sofőrnek mikor célba értünk, hogy bemegyek pénzért. Akár velem is jöhet. Emellett elmondanám neki a story-t, hogy mi történt.


Ha külföldön lennék (pl. elraboltak), akkor pedig a Magyar nagykövetséget keresném, mellette valami életjelet küldenék haza (e-mail, telefon... és szintén kérnék segítséget valami ismerőstől, hogy otthonról próbáljon meg valamit tenni). Ha olyan nincs az országban, akkor valamelyiket innen a térségből.


Ha ilyenekre nem lenne módom, akkor valószínűleg csöves lennék és akkor nem nagyon érdekelne, hogy hol is vagyok.

2011. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha, tehát veled ez gyakran megesik. Nem is értem, hogy vajon velem miért nem történt ilyen soha...


(jó, volt hogy 2 órát gyalogoltam, mert lekéstem az utolsó vonatot (stoppoltam közben, de alig jött 1-1 autó, azok se vettek fel), vagy hogy pár órát vártam a reggeli járatra... sőt, egyszer úgy berúgtam és elittam minden pénzemet és azt hittem retúr jegyem van... akkor a vonatmegállóban tarháltam pénzt a hazajövetelre... de erre nem vagyok nagyon büszke)

2011. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!