Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a facebook...

Karcsi zoli kérdése:

Elfelejtettem a facebook jelszavamat! Már csináltam másikat! Hogy lehet törölni azt a fiókot? Jelentenie kell sok embernek? Már jelentettük vagy 10-en, de nem törlődött! Sokkal többen kellene? Vagy mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelszóemlékeztetőt nem tudtál kérni? A fiók nem fog törlődni magától, és hiába jelentik (százan vagy ezren is) ha nincs rajta szabályt sértő tartalom, nem távolítják el a fiókot. Az új fiókból a jelentési lehetőségeknél régen volt egy olyan, hogy az te régi fiókod. Ha el is tudsz indítani valamit, nem valószínű hogy bármilyen azonosító adat megadása nélkül (ezeket most sem tudod) törölni fogják.
2020. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan próbálták már itt a "saját, régi" profiljukat törölni.
2020. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj nekik.

Ugye a saját neveden regisztráltál?

2020. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, kinek lehet írni - nézd meg a segítségben.

Nem lesz egyszerű, sem gyors, mert kevés ember foglalkozik ezzel.

Kelleni fog hozzá a személyid is.

2020. dec. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!