Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek valaha lesz...

Szerintetek valaha lesz megoldás/gyógyszer a herpeszre?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 07:42
 1/10 Poris2000 ***** válasza:
Már van, lehet rá adni famcyclovirt, valacyclovirt, pencyclovirt, ha pedig rezisztens, akkor idoxuridint vagy vidarabint. Viszont vannak ugye mellékhatásaik.
2017. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az én gyerekorvosom nem ír fel semmit rá. Pedig volt, hogy odamentem úgy, hogy körben, az egész sebes volt, erre elküldött. Meg hogy nincs rá gyógyszer.

Tuti az idegességtől van.

Egyébként én szenvedek tőle 16 éve és tudom, hpgy a láztól, hőemelkedéstől jön ki. Nekem be magyarázzon. Évi van hogy 15 alkalommal is ki jön, de van hogy fél évig semmi. Meg nyáron se szoktam beteg lenni.

Egyébként a kórházban fertőztek meg két évesen. Az orvos beküldött, ott meg mert visítottam egy olyan cumit dugtak a számba, ami előzőleg egy herpeszes gyereké volt. Azóta van ez a szenvedés.

Utána keresek ezeknek, de gondolom vénykötelesek, ő meg nem írha fel!

2017. nov. 7. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Van vény nélkül kapható herpesz gyógyszer, kenőcs, kérd a patikában. Antivirális hatású pl. a Telviran,

[link]

vagy a Zovirax. [link]

2017. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Poris2000 ***** válasza:
Hát igen, ez tipikusan stressz és megterhelés hatására szokott előjönni, amikor az immunrendszer legyengül az említett okok miatt.
2017. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 jani273 ***** válasza:

Ha mi humans super virusok lennenk (lehet hogy vagyunk is)valaki testeben az nagy bajba lenne. Miert?? Mert adoptalunk. Ha valami uj baj jon kitalaljuk az ellenszeret hogy ne bantson.

Herpesz is ugyanaz csak kissebb skalan. Ki tudod irtani helyileg de mivel minden eleleny teste novenyektol allatokig maguk a bakteriumok is bacteriumbol allnak ossze igy sebezhetok. A herpes az virus egyenlore csak drasztikus ellenszerekkel tudjuk irtani mint pl hipo de azt inni nem tudjuk. Hidrogen peroxide is megoli de csak kulsoleg hasznalatos, meg egy csomo minden megoli ami artalmas az egeszsegre.

2017. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam 25 éves kortól kezdett kijönni, mikor üzemi konyhán étkeztem 3 évet. A megoldás az volt, hogy az ujjam belemártottam 20%-os ecetsavba és azzal kenegettem a még kezdődő hólyagokat. Nem vártam meg, hogy a nagy sebek is kijöjjenek. Az eleinte egy-két havonta, majd havonta előjövő kórság egyre kevésbé viselt meg, egyre rövidebb ideig tartott, illetve egyre ritkábban jött elő. Most 47 vagyok és van olyan év, hogy nem kell kezelnem. Egy nagyon picit kezdene kijönni nagy ritkán, de magától vissza is vonul. Ellenben az ecetes kezelés nem kellemes. A szán túl csíp, mint a rosszfene, főleg eleinte. Utána megszokja az ember és nem egy nagy durranás. A fogaidra viszont ügyelj, sok sav ne érje, mert tönkreteszi idővel a zománcot. Amúgy ha nem bírod már a csípését, szódabikarbonátos vízzel öblögess és azonnal elmúlik. Más kérdés, hogy hatni se sokat fog...

Az ecetes kezeléseket eleinte napi 6..12 alkalommal végeztem addig, míg csak marta a bőrt az ecet. Amikor már nem éreztem, akkor nem is kezeltem. Mondd csak rám, hogy egy őrült fakír vagyok, de nálam működött - és nem is akárhogy! Ára se vészes. Egy lityó ecet van vagy 150Ft és nekem egy évig kitartott... Ahogy mondom, csak az ujjamat nedvesítgettem vele és azzal célirányosan dörzsölgettem. Picit a nyál szétviszi, ezért jobb a kisebb mennyiségekkel, sűrűn dolgozni...

2017. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az epavir vény nélkül kapható az a legjobb rá !
2017. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
L-lizin.Gyógynövény boltokban megveheted.Ez egy aminosav ami blokkolja a herpesz vírus működését.Szedheted rendszeresen is, és akkor van esély rá ,hogy ki sem jön.
2017. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan hatásos gyógyszer, anitól végleg meggyógyul, olyan nem lesz.
2017. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ricsi74zhf válasza:
Próbáld ki a propolisz kenőcsöt
2017. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!