Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kevés táplálkozástól lehetsége...

Kevés táplálkozástól lehetséges hogy nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Már 8 napja késik a menstruációm.

Viszont hónapok óta 900 kcalt eszek naponta, de eddig mindig időben, sőt leginkább előbb jött meg. Kimaradhat emiatt ?

Nagyon félek hogy esetleg terhes vagyok.



2021. jan. 2. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem védekeztél?
2021. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én nem szedhetek gyógyszert. Barátom meg nem szereti a gumit. Sosem volt ebből semmi baj. Nem voltak necces szituációk.

Egyedül az előváladék miatt aggódom

2021. jan. 2. 17:26
 3/12 anonim válasza:
91%
Menstruáció rengeteg dolog miatt késhet, az alultápláltság is ezek között van. Igazán okosat csak egy nőgyógyász tudna mondani. Próbálj meg többet enni , legalább 1200 kalóriát. Napi 900 kalória diéta esetén se ajánlott.
2021. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításos közösülés nem védekezési módszer. Szimplán csak szerencséd volt eddig, most meg lehet már ott nő benned a gyerek.

"Barátom meg nem szereti a gumit." - és apuka az szeretne lenni? Te anya? Nem úgy tűnik, hogy alkalmasok vagytok rá, ha az egyiknek az élvezet a fontosabb, a másiknak meg az idegőrlő stressz. Az szexel védekezés nélkül, akinek nem okoz problémát, hogy esetleg becsúszik a gyerek, mert akkor bevállalja, felneveli, legfeljebb nem lesz ott a családi sztorik között, hogy senki nem várta, csak balesetből lett.

2021. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, nem szereti a gumit... hát akkor dugni se szeressen!


Megáll az eszem! Micsoda hímsoviniszta felelőtlen f@sz!!

2021. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4

Teljesen igazad van! Én sem támogatom a dolgot, amíg a kapcsolatunk elején voltunk addig mindig védekeztünk. Csak aztán valahogy elmaradt. Én sem támogatom a dolgot. Ő nem akar gyereket és minden áron azt akarná hogy elvetessem. Én viszont erre nem lennék képes.

2021. jan. 2. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Jobb esetben tényleg csak a koplalás miatt jutott el a szervezeted addig a pontig, hogy már annyira nem vagy egészséges, hogy a normális biológiai funkciók sem működnek és elindult a komolyabb leépülés. Viszont a megszakítás miatt kénytelen leszel tesztelni, hogy ki lehessen zárni a terhességet. Amíg el nem jutsz a teszteléshez alkalmas időhöz meg a remélhetőleg negatív tesztig, addig pedig át tudod gondolni az életed, hogy mit is kezdesz vele: nem támogatod a védekezés nélküli szexet, mégis hagyod hogy rendszeresen megtörténjen. Ennek meg az lesz a vége, hogy a gyerek körüli feszültség miatt lelép, te meg szingli anyukaként folytathatod. Mert ezek szerint ebben a kapcsolatban az van amit a pasi mond, esetleg ezzel is zsarol, hogy ha védekezni kell különben nincs szex, akkor ő köszöni szépen az élményt, és lépett. Ha meg nem így van, akkor meg kell beszélni és felelősen csinálni a dolgokat. Egy kelletlen, muszájból felnevelt gyereknek csak egy fokkal vidámabb a sorsa, mint akit inkább kikapartak.
2021. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Legkésőbb szerdán tesztelek mert már nagyon aggódom. Tüneteket is észlelek amik noha megegyeznek a menstruációs tünetekkel, terhességre is utalhatnak.

Az étkezésre is próbálok figyelni.


#7

Sokmindenben egyetértek veled.

Eléggé elgondolkodtat ez a szituáció mindenféle szempontból

2021. jan. 3. 21:52
 9/12 anonim válasza:
Gimiben nekem is volt olyan idoszak amikor 48-50kg voltam es kimaradt úgy laza 2 évre. A barátoddal meg el kéne beszélgessél. Nem akar gyereket,de nem védekezik,de ha becsúzik Te álld ki a fájdalmat mind testit mind lelkit és vetesd el, hát menjen a pont oda -_- én össze se jönnek iylen felfogású emberrel. Van ket gyerekünk 3.al vagyok terhes. A 2.-3. kozott akartunk idot , hogy tudjak dolgozni, de kb 2 évre nem kezdtem el a fogamzásgátlót(egyikünk se akarta,hogy felborítaon akármit is utána),így hiába nem szereti használta a gumit. Pedig nálunk igazán nem lett volna baj,ha becsúszik max elobb jon, csak,hogy legyen Gyed muszáj volt köztük munkát vállalni. Nem lehet,hogy barátod miatt vagy stresszes eleve és miatta eszel keveset?
2021. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Én nem voltam és talán sosem leszek olyan vékony mint te voltál, ezért is kétséges hogy a kaja miatt marad ki.

Nálam az evés probléma másban gyökerezik. Ráfüggtem a sikerélményre. Úgy érzem semmiben sem vagyok jó, csak abban hogy kibírjam hogy alig egyek.

Barátommal viszont tényleg lesz miről elbeszélgetni

2021. jan. 5. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!