Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Közel fél éve költöztem Budapestre a barátnőmhöz. A költözést nagy tervezgetések és előkészületek előzték meg, és én az "új élet" remémyében vágtam bele. Mégis már az indulás előtti napokban szomorú voltam, és hiányzott minden és mindenki. Ez az érzés azóta sem hagyott alá, sőt, csak növekszik. Hiányzik a családom, a barátaim és a kihagyott programok. Őszintén szólva, nem szeretek itt lakni. Hiányzik a kisvárosi élet. Az egyetlen dolog, ami miatt maradok, az a barátnőm, aki iránt már nincs meg az a kezdeti szikra, viszont tudom, hogyha itthagyom, akkor összetörne, és ilyen szempontból bántana. De én mégis haza szeretnék menni, csak ezen jár az eszem egésznap.

Ti mit tennétek a helyemben?



2021. jan. 5. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
43%
Hát én éltem úgy valakivel, hogy pusztán sajnálatból voltam vele, mert nem lett volna hová mennie, ha én hazamegyek! Ne tudd meg... Inkább menj haza, amíg nem késő. Ő meg élvezze a csodálatos Budapestet 😀
2021. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!