Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki az elmúlt 30 napban 13000...

Aki az elmúlt 30 napban 13000 választ küldött, annak hogy telik egy napja?

Figyelt kérdés
Most néztem a 30 napos toplistát, van, aki az elmúlt 30 napban 13000 választ küldött. Ez átlagban 433 válasz naponta. Egy ilyen embernek hogy telik egy napja? Hogy lehet vele felvenni a versenyt?

2021. jan. 10. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kivizelezhető ha amúgyis otthon ül az ember a karácsonyi időszakban/elvesztette az állását/rokkant.

Én is itt b..om az eget a gép előtt egész nap.

Ha az idő nagy részét a gyakorira fordítanám meg lehetne oldani a 13k választ.

Gondolom nem kifejtős válaszokat írt, hanem csak olyanokat, hogy "ahogy előttem írták", "igen", "nem", ... :D

2021. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem tiltják a beszélgetős-ismerkedős kérdéseket, nem kell válaszokat fogalmazni, elég szinte csevegni pár szóban. Ha valakivel leállsz beszélgetni (mondjuk rejtély, hogy miért anonim fórumon és tök nyilvános felületen teszed) napi pár órát, összejön ennyi válasz. Mert az kizárt, hogy napi több száz üzenet 90%-ában tartalom is legyen vagy összefüggő szöveg. Összevetve azzal, hogy én pl. egy 500 szavas 1500-2000 karakteres választ 30-40 percen át fogalmazok, mire az összefüggések és magyarázatok egyenesbe jönnek.
2021. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek, ha ügyetlenségem miatt tévedek, de én nem tudom a 30 napos toplistából megállapítani, hogy ki hány választ írt?

Ismereteim szerint, a toplistában pontszámok szerepelnek. (Például, a mai 15. helyezett biztosan nem -5 választ írt 30 nap alatt: [link] ).

A változást jelekkel mutató utolsó oszlop megnevezése is utal rá: „Pontváltozás”. És a lista alján ott van a pontszám ismertető.

Ha egy választ kellő százalékban hasznosnak értékelnek, akár 5 pontot is kaphat az írója.

2021. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A válaszra kapott pontszámot elosztod a rá kapható pontszámokkal, és megkapod a darabszámot. Közelítőleg, hiszen egy válaszra 1-5 pontot lehet kapni. Ha átlag hárommal számolsz, akkor 150 pont esetén átlag 50 darab 3 pontos választ lehet feltételezni (3x50=150 pont), vagy átlag 4 ponttal számolva ~37 válasz, és így tovább.

A -5 azt jelenti, hogy írt ugyan választ, de az törlésre került.


A kérdező emiatt pontatlan, mert a 13000 pont az nem egyenlő 13000 darab válasszal. Ha csak az átlag 3-at veszed, akkor ~4333 darab válasz 30 nap alatt, az napi átlag 144, és nem 400+.

Ha feltételezed hogy magasabban értékelik, akkor átlag 4 ponttal napi ~108 válaszról van szó, ami néhány szavas kommentként nem is olyan sok.

A floodkorlátozás bevezetése előtt volt olyan spamkérdés, ahol valaki 20 perc alatt 50 választ beoffolt.

2021. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek a vitatkozásért, de a 4-es válaszban tévedéseket látok. (2021. jan. 10. 11:39-kor jelent meg.)

Válaszra nem 1-5 pontot, hanem (-5) – (+5) tartományban levő pontot lehet kapni. Nem csak törlés miatt kapható (-5) pont, hanem azért is, ha nagyon alacsony százalékúra értékelik a választ.

Úgyhogy, a -5 pont nem feltétlen azt jelenti, hogy írt választ, de az törlésre került. Írhatott több választ is, amiből egy sem lett törölve, de az összesített értékük -5 pont lett.

Például: (-2), (+3), (-4), (+4), (-3), (-2) és (-1) pontot kapott 7 értékelt válaszára. És akkor írhatott még további válaszokat is, amelyeket nem értékeltek.

Ennél a kérdésnél ez előtt a válaszom előtt 4 válasz jelent meg, és egy sincs értékelve: [link]

Úgyhogy a pontszámból nagyon nem lehet tudni, hogy ki hány kérdést írt ki.

2021. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdéseket elvileg még elhet viszonylag egyszerűen számolgatni, a pontok alapján, a válaszokat már nem.
2021. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!