Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párom nem akarja a nevére...

Párom nem akarja a nevére venni a gyermeket!?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok jelenlegi páromtól. Neki már van 2 kisfia, az anyjuk neveli. És az ő nevén vannak. Eddig mikor gondolkoztunk a baba néven, mindig hozzá mondta a saját vezeték nevét hogy hogyan hangzana. Ma meg kijelentette hogy inkább menjen az én nevemre mert ő már nem akarja tovább vinni a sajátját. Apasági nyilatkozatot sem akar csinálni. Szerintetek? Szerintem kezd zátonyba futni a kapcsolatunk

2021. jan. 24. 15:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint a 2 kisfiú a párom neven vannak
2021. jan. 24. 15:04
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Azt csak Te tudhatod!
2021. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ő is akarja a gyereket?
2021. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A nevét sajnálja, hanem oqr tudja, hogy kulonentek, és nem kaqr fizetni, meg egy gyerek után.
2021. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3as!


Tudtommal ő is akarja. Nekem legalább is mindig az mondja. Puszilgatja a pocakomat, meg rengeteget simogatja. Barátainak is mindig mondja hogy mennyire szeretne. Meg az uh képeket is kuldozgeti állandóan mindenkinek mintha muszáj lenne. Csak sajnos egyre több dolog igazolja azt hogy részéről ez nem fog működni.


Kedves 4es!


Igen, sajnos jelenleg én is ezt erzem / tapasztalom. Úgy viselkedik mint aki vissza szeretne lépni és valóban azert nem akarja a nevére venni Őt mert nem akar utána fizetni. Holott ezerszer mondtam neki hogy nem az exe vagyok, ha minket el hagy, nem kell a gyerekkel foglalkoznia utána mert vagy neveli Őt egy férfi normálisan, vagy sehogy. Hétvége apukanal szerintem nem sok rosszabb van. Nekem biztosan nincs rá szükségem főleg amilyen konfliktus generáló szokott lenni időnként...

2021. jan. 24. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nem veszi a nevére és különmentek, fizetnie kell gyerektartást.
2021. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%

Na ne haragudj, de ez nekem nonszensz. Mi az hogy nem veszi a nevére? Hát ez az én férjemnek meg sem fordult a fejében, de az enyémben sem.

Ez most komolyan a fizetnivaló miatt van? Az a marha nagy szerencse, hogy attól, hogy nem lesz a nevén még szépen perkálhat, ha egyszer kulonmentek. Kérsz egy apaságit, aztán szevasz.

A terhesség előtt is így viselkedett? Vagy miért írod, hogy kezdetek zátonyra futni?

2021. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező párja már egyszer lekölykedzett valahová, és azokat is ott hagyta, azért gondolhatta volna a kérdező, hogy nem egy megbízható apafigura az illető.
2021. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!