Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekmentes társaim !!...

Gyerekmentes társaim !! Milyen ikonikus mondatok , kijelentések hangzanak el azoktól az emberektől , akik szerint nem is nő aki nem akar gyereket ?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a gyerekeket , nem is akarok , sosem akartam , van párom is és boldogan élünk így . De valahogy ez nagyon sok embernek nem tetszik , és kéretlenül beleszólnak az életembe

Pl : “Majd megváltozik “

“Senki nem nyitja majd rád az ajtót öregkorodban”

“Mi értelme akkor az életnek “ ( ez a személyes kedvencem , nem állok neki magyarázni , mert úgy sem értené😀)


Szóval kedves gyerekmentesek , ti miket szoktatok kapni illetve hogyan reagáljátok le ?



2021. jan. 25. 22:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Többek között ezért nem szabad beszólogatni annak, akinek nincs gyereke.
2021. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm 21-es, de ettől nem sokkal javult a közérzetem, és "ama" mások általi megítélésem! Nem tűzhetem a homlokomra a megkülönböztető jelzést.
2021. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%

"Miért nem akarsz gyereket?"

"Te miért akarsz?"


"Meg fogod bánni, hogy nincs gyereked!"

"Te is meg fogod bánni, hogy van."


:DD

2021. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
9%
23-as! Azt nem lehet megbánni, hogy van.
2021. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Azért él annyi gyerek intézetben meg bánnak velük úgy, ahogy más a kutyával se bánna.
2021. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Kedves 24es

Rossz helyen olvasgatsz. Ez nem neked való topik szerintem . De természetesen szabad világban élünk .

2021. febr. 9. 21:43
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

24-es vagyok.

Ez természetesen akkor igaz, ha valaki gyereket akar. Azt nem lehet megbánni. Az intézeti gyerekeket nem akarták.

Aki nem akar gyereket, annak ne legyen, ezzel semmi baj, de aki akart és lett neki, az nem bánja meg. Elolvastam a hozzászólásokat, a többi rendben van. Az, hogy "te is meg fogod bánni, hogy van" egy lázadó kamasz szintű megnyilvánulás. Ezt fontosnak tartom, hogy aki esetleg ettől fél, az ne tegye.

2021. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni. Nekem elegem van már, hogy mindenki jobban tudja, mit fogok megbánni.


Egyébként meg igenis meg lehet bánni egy gyereket. Nem egy ilyen embert ismerek, közelről. Hiányzik nekik a szabadidejük, a hobbijuk, a pénzük, és nyafognak, hogy a gyerek már megint "rosszul viselkedik, szégyent hoz rá" (ahogy nevelted, aranyom). A gyereken vezetnek le minden stresszt, és próbálják meggyőzni magukat, hogy "dE iGeN meGérTe". Oké. Ha megérte, akkor lehet befogni. Elvégre a legcsodálatosabb dolog a világon, nem? Akkor nyilván a vele járó bosszankodással együtt szereti.


:)

2021. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled 28as teljesen

Ugyanezt gondolom én is

Viszont a 24nek meg köszönöm a normális válaszát, viszont már nagyon nagyon messze vagyok a lázadó kamasztól 😄

2021. febr. 10. 19:39
 30/32 anonim ***** válasza:
29%

A gyerekkel sok gond is van, meg nehézség. De pl. ha egy átlagos körülmények között élő ember összegyűjti a pénzét és elutazik 2 hétre a Maldív szigetekre, akkor megbánja? Mert örök élmény, de abból a pénzből kicserélhette volna az autóját is. Szóval mindent nem lehet. Az érzés talán olyasmi, mint a szüleiddel való kapcsolat, amikor 14 évesen nem engedtek el akárhova, akkor rossz volt, de mondtad volna őszintén, hogy inkább ne lennének?

Mondjuk most visszaolvastam és abban igazatok van, hogy arra, hogy megbánod, hogy nem lett gyereked, lehet azt a választ adni, hogy te meg azt bánod meg, hogy lett gyereked. Mert hülyeségre hülyeséggel lehet válaszolni.

2021. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!