Meg fogok halni??

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 eves fiu vagyok panik beteg voltam 2 honappal ezelott korhazban magas vernyomas miatt voolt ekg vervetel sziv ultrahang 24 oras vernyomas meres terheles teszt es tokeletes a szivem es a mai nap reggel amikor felkeltem megfogtam a szivem gyorsabban vert hirtelen felaltam es azt ereztem leallt 3 4 masodpercre a szivem jo licsit bepanikoltam aztan most 4 ora fele fekudtem a hasamon es oldalra fordultam es megint nem vert 3 4 masod percig mert megfogtam es nem ereztem es nagyon brutalis ijedseg kapott el hivtuk a mentoket es elmonduk h panik beteg vagyok nem jottek ki sikerult megynyugodnom es most rettegek hogy mivan ha vegleg meg all????????

2021. jan. 26. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden teszted tökéletes, akkor bízz az orvosokban. Semmi bajod, senki nem tudja a saját szívét tökéletesen kitapintani. Az is teszi a dolgát, ne agyalj felesleges dolgokon. De gondolom ezt feleslegesen mondtam el, mert addig nem nyugszol, amig nem találsz magadon újabb felfedezett betegséget. Mentőt hívni, mert az oldaladra fordultál? Maaaargit, nooooooooomális?
2021. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen, meg fogsz, - de ez remélhetőleg nem a közel jövőben esedékes.
2021. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"ereztem leallt 3 4 masodpercre a szivem" ha tényleg leállt volna akkor valószínűleg kiütött volna ez a kis idő is. az agynak marha sok vér (oxigén, tápanyag kell) el sem tudod hinni mit csinál az agyad. azzal hogy ülsz több milliárd izmodat kell befeszíteni meg minden... Ez nem olyan mint amikor nem kapsz levegőt. itt EGGYáLTALÁN nem kap semmit az agy. oxigén meg van a tüdődbe de nem tudja használni.
2021. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!