Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a koronavírus elleni...

Ha a koronavírus elleni vakcinát kötelezővé teszik, mi lesz azokkal, akik nem akarják beoltatni magukat?

Figyelt kérdés
Sokan vannak, köztük én is, akik nem akarják beoltatni magukat ezekkel, a bennük rejlő ismeretlen anyagok miatt. Mi lesz akkor, ha kötelező lesz és ennek ellenére sem engedjük beoltatni magunkat?

2021. jan. 29. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Jó kérdés.Passz,nem tudom.Lehet nem mehetünk majd sehova
2021. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Miután fizikálisan nem kényszeríthetnek így majd kitrükközik hogy beadassuk ezt sz@rt.Vagy annyi lesz már az átoltottság hogy nem érdekli őket
2021. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja valaki hogy gyereket akar ugye bár nőknél annak nem kötelezhetik.
2021. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Azt nem tudom.Mi is szeretnénk és kezelésekre is járunk.Tuti hogy én nem fogom magam beoltatni.Tudod mikor
2021. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Bár azt mondja több nőgyógyász is hogy nem befolyásolja a teherbeesést az oltás
2021. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 2*Sü ***** válasza:
71%

Erősen valószínűtlen, hogy kötelezővé tennék. Túlságosan problémás lenne pont az ellenállók miatt. Sokkal valószínűbb, hogy erősen érdekeltté tesznek majd abban, hogy beoltasd magad. Ha azt látod, hogy a világon százmillióknak adták be a vakcinát, az ismerőseid 2/3-a is megkapta, és senkinek nem lett különösebb baja, sőt valóban védettek lettek a betegséggel szemben, mellette azt is látod, hogy ha nem adattad be a vakcinát, akkor pl. kirúgnak a munkahelyedről, illetve jó pár munkaajánlatnál feltételül szabják az oltottságot, meg nem mehetsz be egy színházba, egy moziba egy esetleges jövőbeli oltási igazolvány nélkül, akkor lehet, hogy húzni fogod a szád szélét, de be fogod adatni magadnak, mert az lesz számodra a kisebbik rossz.


> Sokan vannak, köztük én is, akik nem akarják beoltatni magukat


Más meg adót nem akar fizetni. Az állam meg behajtja rajtuk erővel. Az, hogy valamelyik állam állampolgára vagy az ugyan jogokat is biztos, de cserébe kötelezettségeket is ró rád.


> a bennük rejlő ismeretlen anyagok miatt


Fogalmazzunk úgy, az általad nem ismert összetétel miatt. A vakcináknak ismert az előállítási technikája, pontosan lehet tudni, hogy mi kerül bele és mi nem. Illetve aki ért hozzá, az képes megállapítani az összetételét.

2021. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Mi nem értünk hozzá és ezért vagyunk bizalmatlanok plusz amit a gyárak mondanak annak én nem hiszek.Hosszútávú mellékhatások az aggasztóak
2021. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

És nem igaz ugyanez a kólára, a csipszre, a babkonzervre, a samponra, a dezodorra, meg minden egyébre, amit használsz?

Azokban pont ugyanúgy nem tudod, mi van.

Azoktól miért nem félsz?

És mi van a többi orvossággal?

Fejfájáscsillapító, köhögéscsillapító, C-vitamin, egyebek?

Azoknak ismered, megérted azt összetételét?

Mi a különbség?

2021. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Azokat ne hasonlítsd ehhez légyszives mert teljesen más dologról beszélünk.Ezek nem hatnak sejt szinten és a génállományba sem nyúlnak bele.Akkor miről van most szó?Pffffffff
2021. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

"Azokat ne hasonlítsd ehhez légyszives mert teljesen más dologról beszélünk."

Ezek szerint értesz hozzá, tudod elemzni azokat? Ismered a pontos összetételüket?


"Ezek nem hatnak sejt szinten"

Nem-e?!


"és a génállományba sem nyúlnak bele."

Na ezt fejtsd ki bővebben. :D


"Akkor miről van most szó?"

Arról, hogy szó nélkül beveszed a lázcsillapítót, miközben fogalmad nincs, milyen kémiai / sejtszintű hatásmechanizmus útján blokkolja az agyadban a fájdalomérzetet, illetve utasítja a szervezetedet a hőmérsékletének változtatására. Mégis boldogan fogyasztod.

2021. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!