Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha 2x is megbuko...

Mi van akkor, ha 2x is megbukok az egyik érettségin?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok és szinte semmit nem tudok angolból... Hosszú story h miért nem.


És most azt kérdézném meg, hogy ugye kétszer lehet elkészíteni az érettségi feladatot.( persze nem ugyan azt) Ha mindkettőn elbukok akkor mi lesz?


2021. febr. 1. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire mondod, hogy kétszer lehet elkészíteni?
2021. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyszer tavaszal egyszer pedig ősszel.
2021. febr. 1. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Addig érettségizhetsz amíg nem sikerül. Akár százszor is. De csak az első ingyenes meg a javító még talán a többi már fizetős vizsga lesz. Amúgy lehet jobban jartál volna egy szakmunkással, legalább sínen lenne az életed.
2021. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
😂😂 viccnek is rossz a szakmunkásság. Nagy terveim vannak az életemmel. Egyedül az angol nyelvvel van bajom. Ha egy vmi nem megy még nem fogok lemenni csövesbe😂
2021. febr. 1. 11:48
 5/11 anonim válasza:

Ez most komoly? Lemenni csövesbe?

Anyám... te is egy elfajzott igazi bunkó paraszt lehetsz. Ahol vásárolsz, veszed magadnak a zabálni valót, amiben laksz, amihez hozzáérsz legyen az egy könyv, mindent a szakmunkás embereknek köszönhetsz.

2021. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyiszor mész érettségizni, ahányszor akarsz. Mondjuk másodszorra már nem olcsó mulatság. Menj el egy jó angoltanarhoz, nézz angolul videókat filmeket, olvass, az igeidőket gyakorold be, a három alakot meg megold be.
2021. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az lehet, de az emberek nem becsülik meg a munkájukat és nem is fizetik meg őket. Nem egy álom munka senkinek szerintem.🙄
2021. febr. 2. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
egy jó szakmunkás kap annyit egy hónap alatt amennyit te három hónap alatt. ha nem többet. szar igénytelen emberek nem keresnek semmit, de azok semmien területen sem.
2021. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok. Apukám szakmunkás, megfizetik és megbecsülik mert jó munkát végez. Azt viszont megértem, hogy nem egy álommeló éppen ezért járok én is egyetemre. Látom, hogy nehéz fizikailag.

Semmi gond avval, hogy egyetemre szeretnél menni és ott tanulni.

2021. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

5

Sajnos sok az olyan cég, vállalkozó, akik azthiszik mindent megtehetnek. Alázhatnak, rongyosra dolgoztathatnak, a bejelentés, rendes munka körülmény meg minek.

Ez rengeteg magyar munkahelyre igaz.

De az átlag nem teheti azt meg, hogy hopp keres mást, vagy nem dolgozik hónapokig. Nem szabad senkit lenézni azért, illetve megítélni bárkit az alapján hogy mi a munkája. Lehet hogy valaki pl takarítónő de mi ezzel a baj? Tisztességesen keresi a pénzét, és ha nem lenne megenne a retek minket. Valóban van az a réteg, aki ehhez ért csak, nem áldott meg mindenkit az élet olyan lehetőségekkel, vagy ésszel, hogy elvégezze az egyetemet, és addig míg el nem végzi, el is tartsa valaki.

Én is úgy gondoltam, hogy jaj most megváltom a világot, lesz egy k.rva jó munkahelyem, szarrá keresem magamat. Mire találtam munkahelyet már ott voltam hogy feladom, nincs értelme... és nem abban helyezkedtem el ami a végzettségem. Kevés ma már arra az esély, hogy abban is fogsz dolgozni, amihez értessz. Nem csak a magam példája ez, rengeteg ismerősöm így van ezzel.

Na mindegy, nem tudom te hogyan gondolod ezt, de remélem össze jön amit szeretnél.

2021. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!