Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni a tampont?

Hogyan kell használni a tampont?

Figyelt kérdés

Rengeteg videót megnéztem már, de akkorsem értem teljesen hogy hova kell dugni xd szóval hogy előre vagy inkább hátra vagy középre?

Próbálkozom vele de valahogy sehogy se jó.

Azt mondták úgy jó ha semmit sem érzek, de én akkor is érzem és van hogy fáj is.

Ja és teljesen fel kell mennie vagy csak az a lógós cucc legyen kint?

Kérlek segítsetek nagy szükségem lenne rá.



2021. febr. 1. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
A használati utasítás elég egyértelmű. Legalább 16 éves nyilvánvalóan nem vagy, de azért annyi ragadhatott volna rád biológiából meg az életed során tapasztalatból, hogy ismerd a tested. De legalább felismerd a különbséget, hogy mi az amikor a seggedbe dugsz valamit, vagy nem.
2021. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg tükörben, hogy honnan szivárog a vér, amikor menstruálsz! Oda kell bedugni a tampont. Ha még szűz vagy, akkor lehet, hogy nehezen megy és kellemetlen érzés. Annyira kell felnyomni, amennyire a mutató-, vagy a középső ujjaddal fel tudod nyomni, és a "lógós cucc" vége maradjon kint. Pár óra múlva annál fogva tudod kihúzni.


Mielőtt újra próbálkozol, olvasd el még egyszer figyelmesen a használati utasítást!

2021. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tampont használni kevés vérzés (vérzés elején-végén) elég necces, mert nehezebben tudod felhelyezni, és emiatt IS érezheted.

A logó bigyónak(fonálnak), meg azért kell kilógnia, mert különben nem tudnád eltávolítani.

De egyébként, a kettes válaszoló mindet leírt.

2021. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A tamponnak nem kell kilógnia... Egyébként az elején szerintem mindenki, vagyis én nem tettem fel elég mélyre és éreztem.... Az ujjaddal kell teljesen szinte. Akkor jó, ha egyébként és gugolva sem érzes már. Az elején lehet elcseszed párszor, de belejössz.


Egyébként hány éves vagy? Húgycsőnyílásba nyilván nem megy fel a tampon...

2021. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy hová kell dugni azt úgy értette, hogy milyen mélyre.
2021. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy értette, mivel ezt a két különböző dolgot két különböző kérdésben tette fel.
2021. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"akkorsem értem teljesen hogy hova kell dugni xd SZÓVAL hogy előre vagy inkább hátra vagy középre?"
2021. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudok olvasni, nem kell idézni. Az utolsó előtti mondat vonatkozik a konkrét mélységre.
2021. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!