Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évig jó egy terhességi...

Hány évig jó egy terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Ma reggel találtam itthon vagy 4 dobozzal és láttam rajta hogy meddig jó. De nem tudom hogy hány évig kb. Ezeket csak anyukám vehette de nem tudom mikor. És kíváncsi vagyok mikor vehette. Van most egy kapcsolata de nem tudom mennyire komoly. Tőle még nem merem megkérdezni. 2022. 05. az van ráírva.

2021. febr. 5. 15:08
 1/7 anonim válasza:
83%
Akkor az mèg egyèrtelműen jó
2021. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak azt szeretném megtudni hogy hány évig jó mert akkor ki tudom következtetni hogy mikor vehette
2021. febr. 6. 00:20
 3/7 anonim válasza:
2-3 év, minőségtől függően. Nyilván az olcsóbb hamarabb jár le.
2021. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Amit én most vettem az 2023.02-ig jó. Tehát szerintem gyártástól számítva kb 2-2,5 év.
2021. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat♡
2021. febr. 7. 19:06
 6/7 anonim válasza:
Neked semmi közöd hozzá, hogy édesanyád mikor vesz tesztet. Ez az ő privát dolga.
2021. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem okoskodást kértem hanem feltettem egy kérdést. És azért van hozzá valami közöm mert ha lesz egy féltesóm azért az már nem egy privát dolog. És azért vagyok kíváncsi erre a dologra mer ez az ember nem szimpatikus nekem.😑🙄
2021. febr. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!