Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a mostani munkahelyek...

Milyenek a mostani munkahelyek a 70-es, 80-as 90-es évekhez képest? Miben változott a munka világa, a szemlélet?

Figyelt kérdés
Mennyivel lett jobb, avagy rosszabb a maihoz képest?

2021. febr. 7. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Főleg az a különbség, hogy a szüleink korosztálya (én harmincas vagyok) számára az volt a normális, hogy lehúztak egy életet 1 db melóhelyen, és gyakorlatilag elítélik már a mi generációnkat is, amiért mi már nem tesszük ezt.
2021. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Nem azért ítélünk el, mert nem egy munkahelyen töltöd az életedet. Azért ítélünk el - és ha nem inged, ne vedd magadra - mert nektek már büdös a munka.

Szeretnétek sok pénzt, még többet meg még annál is többet, de dolgozni azt nem akartok. Nyafogtok mindenért, ha hideg van, ha meleg van, ha esik, ha nem esik, ha korán kell kelni, ha későn kell, mindig csak a nyafogás, a hiszti, a kifogások keresése.

2021. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szar. Régen az embetek ledolgoztak 40 évet is egy munkahelyen, ma neg az se biztos hogy másnap van- e munka. Egyik nap meg lehet szakadni a munkában mig másnap egész nap ülnek az ebédlőben mert nincs munka. Nem értem a gyárak miért nem osztják be hofy mindennapra jusson egy kicsi munka de ne nagy normák legyenek csak lassú, tempós. Az emberek is rosszabbak mert mindegyik félti a munkahelyét s nyal a főnöknek s azt szeretik aki jobban hízeleg vagy protekciós. Meg régen anyu mesélte hogy náluk a gyárban volt szülinap, névnap, céges bulik pedig 69 éves s kaptak karácsonyra csomagot akiknek volt gyereke, ma hol van ilyen munkahely?
2021. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!