Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem merek áthivni senkit?

Miért nem merek áthivni senkit?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és egyszeruen ha belegondolok hogy valakit athivjak felelem tolt el vagy nemtudom ilyen fura érzés. Szép hazunk van belulrol, csak annxi van hogy az én szobam szó szerint a központban van(a nappali, etkezonel) es ez bagyon zavar. Barkit athivnék full atlehetne minden hallani raadasul a csaladom is tuti zaklstna minket. Emeletes hazban lakom, az emeleten csak 1 szoba van, qmi sajnos nem az enyem hanem tesome. Es azert az full mas lenne abban a szobában igymond "elrekeszelvve"

Mit tegyek?



2021. febr. 8. 22:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem azért nem mersz mert nem érzed magad úgy biztonságban, hogy 100% hogy minden is áthallatszik. Esetleg hívd át akkor amikor nincs otthon senki más?
2021. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!