Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bizonyos okok miatt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos okok miatt nem tudnam athivni magamhoz a baratom. Emiatt nagyon kellemetlenul erzem magam mar most pedig meg nem vagyunk egyutt. Mit csinaljak? Ezt a fiuk meddig toleraljak? O 18 en 16.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se mehettem barátnőmhöz csak nagyon ritkán, engem nem nagyon érdekelt (bár néha zavaró volt, hogy nem jött össze a tali mert nem mehettem át, de ez van), én elnéztem nem nagyon zavart.
2017. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld megszűntetni azt a bizonyos okot. Ha nem megy akkor ne erőltesd!

Amugy meg szerintem beszéljétek meg, ha normális akkor remélhetőleg látja rajtad azt, hogy nyitsz felé bizol benne így megosztod vele ami zavar:)

2017. ápr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha csak együtt szeretnétek lenni azt a fiúnál is megtehetitek.

Azt meg hogy miért nem mutatod be otthon őszintén megbeszélheted vele.

2017. ápr. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent meg lehet beszelni. Ez nem egy olyan nagy cucc, ha elmondod neki biztos megerti. Pl bartnomek is 6an testverek (nem romak, normalis csalad), csak hat eleg kicsi helyen elnek es egyszeruen nem tudnak vendeget hivni, mert meg ok is eleg szukosen vannak. Engem is 4 ev baratsag utan hivott at, addig nem mert, hogy mert mit szolok... mit szolnek? Semmit.:)

Nem tehet rola, hogy kis hazban elnek.

2017. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!