Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek bárkit áthívni hozzánk...

Félek bárkit áthívni hozzánk mert félek hogy kigúnyolnak, de anyukámat nem érdekli. Miért ilyen fura?

Figyelt kérdés
Szép lakasunk van, de nincs se függöny, se redőny vagy bármi az ablakon, anyukám arra fogja, hogy azért, mert háromszög és kerek alakúak az ablakok, de ettől még ciki. Tetőtéri lakás szóval elvileg nem látnak be hozzánk, de akkor is annyira fura, hogy hatalmas csupasz ablakaink vannak. Az osztálytársaim mindent megszólnak, tuti hogy ennek is híre menne azt meg nem akarom, de így meg senkit se hívok át. De nem csak ez hanem nagyon világos is van, használok ilyen szemmaszkot, de mennyivel egyszerűbb lenne, ha redőnyt nem is lehet rá kapni, de legalább függönyünk lenne.Anyukaméknak hiába mondom, őket egyáltalán nem érdekli, pedig egy szép függöny fel is dobná még jobban a lakást. Így élünk kicsi korom óta, de sztem fura és idegesítő az egész. Mondtam hogy legalább a szobámba hagy legyen, de szerintük felesleges dolog. Hogyan győzzem meg őket? Kérjek karácsonyra függönyt? Próbáltam, de sztem viccnek gondolták, mert kb.kiröhögtek.
2020. dec. 13. 18:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Ha zavar, miért nem veszel függönyt az ablakodra?
2020. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Fura, hogy nincs függöny ez vitathatatlan, viszont ha az osztálytársaid annyira korlátoltak és gyökerek, hogy ezért kigúnyolnának, akkor semmi értelme meghívni őket (vagy barátkozni velük), mert ígyis úgyis találnak valamit amivel szemétkedhetnek.
2020. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%

A lakásotok nagyon modern.

Szüleid szeretik ezt a stílust.

A saját szobába azért kérhetsz függönyt.

Mond el hogy ez a karácsonyi kívánságod.És a saját szobádba szeretnél mert neked tetszik.

2020. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
52%
Szóval dolgos, tisztességgel nevelő szüleid vannak, akik keményen megdolgoztak egy szép lakásért, de te mindezt szégyelled, mert valami nem úgy van, ahogy neked tetszik. Meg a gyökér barinők a fontosabbak, akiknek hadd ne mondjam, mennyi az értelmi szintjük, ha ezért képesek téged, az állítólagos barátjukat kigúnyolni.
2020. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Talán mert nincs rá pénzem..🤷‍♀️ nem hiszem hogy az én dologom lenne ilyen alapvető dolgot venni a minimális zsebpénzemből meg azt se tudom hol lehetne kapni olyat ami ilyen ablakra való.
2020. dec. 13. 19:10
 6/38 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy anyukámék így szeretik de ők miért nem értik hogy én meg szeretnék függönyt mert még sose jártam olyan helyen ahol nem volt csak mi vagyunk ilyen furák.
2020. dec. 13. 19:12
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
Hát engem is zavarna, ha nem lenne se redőny se függöny. :D Főleg nyáron. Mérd le az ablakodat és ha bemész boltba segítenek ilyen méretet adni/vágni, de előre szólok egy függöny nem olcsó. Kérhetsz Karácsonyra is, mert neked tetszenek és szeretnél a szobádba. Ha emiatt kicsúfolnak, az nagyon gyerekes. Más örülne, ha tető lenne a feje felett. Hidd el, sok gyerek irigyli a problémádat, legyél már kicsit érettebb a csúfolóidnál.
2020. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
11%
A szüleidnek sem alapvető eltartani téged, mégis megteszik. Ha annyira sírsz, menj el diákmunkára és spórolj egy függönyre! Vagy szerinted anyudék fáról szedik a pénzt? El vagy kényesztetve, és ez nagyon irritáló. Hány éves vagy?
2020. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, tőlünk nem fogsz függönyt kapni, úgy hogy igen, csak az maradt, hogy a minimális zsebpénzedből függönyt vegyél. Vagy ahogy írták korábban, kérsz karácsonyra. De ha tényleg ezen fennakadnának, hogy nincsenek fent a függönyök, akkor valóban nem éri meg áthívni őket...
2020. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

8-as: Nagyon könnyű most a diákmunka szóval dobálózni, de perpillanat az is alig van. Egyébként pedig gyanítom a kérdező stílusából, hogy még nincsen 16 éves. (igen, 15-től lehet dolgozni valóban, de csak címerezni lehet menni akkor még)

És hogy erre is reagáljak: De igen, egy szülőnek kötelessége ELTARTANI a gyerekét (étel, víz, alapvető tisztálkodási igények kielégítése), de függönyt venni nyilván nem. Túlzásokba ne essünk...

2020. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!