Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok horrorfilmeket/soroza...

Tudnátok horrorfilmeket/sorozatokat/könyveket ajánlani ami titeket megfogott/megijesztett? :)

Figyelt kérdés

A horror-thrillereket is és természetfelettis horrorokat is szeretem. (Sorozatból mondjuk az Odaát/Supernatural, könyvekből Stephen King művei, filmekből pl a Fűrész 1-2, amik tetszettek.)


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2021. febr. 13. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
The Haunting of Bly Manor
2021. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már King, én most az Éjszakai műszak novellás gyűjteményét olvasom, eddig a kedvencem a Jerusalem's lot. Az brutálisan jó lett. Illetve volt egy ami az aktuális helyzetre való tekintettel volt hátborzongató
2021. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha szereted Stephen Kinget muszáj elolvasnod a Bilincsbent, de igazából ebből film is készült, az sem rossz, a címe Gerald's game. Szívesen ajánlanám még Robert Pobi Véremberét valamint A boncolást (The autopsy of Jane Doe) szerintem elég hátborzongató egy film. :)
2021. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A jedvenc horrorom: Amityville az ébredés

Van sok jo amúgy:apáca, tudom mit tettél tavaly nyáron, kör, végső állomás 3

2021. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, meg fogom nézni őket. :) Mentek a zöld pipák


2.válaszoló, az Éjszakai műszakot olvastam és nekem is a Jerusalem's Lot a kedvencem.:)

2021. febr. 14. 11:46
 6/7 anonim válasza:
100%

Filmek:

Vaksötét

A boszorkány

Örökség

A rituálé

A dolog

Babadook

Tűnj el

Alien filmek

Viasztestek

Démonok között filmek

Anabelle filmek

A martfűi rém

Upgrade

A meghívás

A barlang

Cápa

Eden lake - gyilkos kilátások

Csontok és skalpok

Hannibál filmek

A platform

Ex machina

Sinister

A fiú

Az ördögűző


Sorozatok:

Hannibál

Amerika horror story

2021. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

American Horror Story, Stranger Things, Az álmosvölgy legendája (ebből film is van, azt még nem láttam) én ezeket a sorozatokat tudnám ajánlani. Filmek közül az Az, a Rosemary gyermeke, a Démonok között és a Múmia, amik szerintem jók voltak. King-et én is nagyon szeretem, nekem a Jerusalem's Lot és A mumus voltak a kedvenceim. A borzalmak városá-t és az Állattemetőt, ha szeretnéd, olvasd el, mert azok is jók. Igazából neki szinte az összes az :) Az Állattemetőből Kedvencek temetője címen filmet is csináltak, az is jó.

Remélem segíthettem :)

2021. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!