Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem gyártanak a szemüveg...

Miért nem gyártanak a szemüvegesek számára hordható maszkot? Igencsak szükség lenne rá!

Figyelt kérdés

Olvasgattam, keresgéltem a neten a témában. Van olyan maszk, ami jobban odasimul az archoz, de az sem az igazi. Írnak arról is, hogy hogyan kell feltenni, a szemüveg alá, stb., és így egy fokkal jobb, de így is van, hogy akadályoz a hétköznapi teendőkben, buszra felszállásban, a buszon a jegyautomata nyílását se látom, jó ha fel tudok szállni. Boltban fizetni is néha lehetetlen, kénytelen vagyok elővenni a nagy pénzt, mert halvány segédfogalmam nincs, milyen pénzérmék vannak a pénztárcámban. Nem várhatja a pénztáros, hogy leveszem a szemüvegem, megtörölgetem, visszateszem, utána megint párás lesz, megint leveszem, törölgetem, stb.

A közlekedést a zebrán pedig hadd ne mondjam, mennyire veszélyessé teszi.

Ennyivel lehetne fehér bottal is járni és valaki majd kísérgetni fog, akinek nincs szemüvege.

Hihetetlen, hogy majd egy év alatt nem tudtak kidolgozni olyan maszkot, amiből fent egyáltalán nem megy ki a levegő, minden levegőt lent enged ki.

Mivel nem másfeles és ilyen piti dioptriás a szemem, nem opció az sem, ha leveszem a szemüvegem.



2021. febr. 15. 15:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Végig olvastam közben az összes válaszodat.

Nem szoktam ilyet csinálni de most tényleg felcsaptad az agyamat.

Egy arrogáns, okoskodó, idegesítő, problémás egyén vagy, aki azt hiszi, hogy körülötte forog a világ, és majd emberek milliói ugranak mert párásodik a szemüveged. Mellé buta is vagy, mint a föld, képtelen vagy helyesen írni, nem tudod használni sem az írásjeleket, sem a nagybetűket, és ezért olvashatatlan az a kreténség amiket ideböfögsz válaszként, élvezhetetlen az írásképed.

Ja és szaglásod nincs ahhoz, hogy mit jelent a politológia és a politika, függetlenül attól, hogy évet jártál politológiára.

És nem, ez nem egy politikai kérdés. Ez egy okoskodó gyerek vagy egy nagyon problémás és visszamaradott felnőtt kérdése.

2021. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
*hány
2021. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!