Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan jöttetek rá hogy...

Ti hogyan jöttetek rá hogy mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés
Már lassan 19 leszek és még mindig nem tudom mi az amit igazán szeretnék csinálni és lassan már depresszióba taszítom magam emiatt.
2018. febr. 22. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Soha
2018. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Felreolvastam, sorry
2018. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én még nem jöttem rá.

63/f

2018. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Megyesi Alíz válasza:
Én még csak most megyek másik suliba ( 8. Osztályos vagyok )de úgy hogy miben vagyok jó mi az amit szeretek csinálni
2018. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Megyesi Alíz válasza:
Pl:. Ha jól rajzolsz szerintem valami olyan pályát vagy foglalkozást kellene keresni
2018. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én nem jöttem még rá... 16L
2018. febr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még most se tudom.Már van 2 diplomám, és számtalam OKJ, stb.végzettségem, volt amelyiket mire elvégeztem, már nem szerettem, de ha pár évet dolgozok valamelyikben, elmegy a kedvem tőle.Lassan rájövök, hogy semmirevaló vagyok.Amúgy rengeteg minden érdekel az életben, sok mindent csinálok, csak kicsit.Nem vagyok egy lusta sem, egész nap pörgök, korom ellenére. Hivatásszerűen viszont nem tudom mit szeretnék. A pénzkereséshez nem értek.55 nő
2018. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Középiskola végén írtunk egy programot informatika órán :) tetszett a logika és a kiszámíthatóság ami mögötte van, nem olyan mint a világ hogy van végtelen változó ami miatt kiszámíthatatlan minden.
2018. febr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jöttek a dolgok sorban, szinte minden érdekelt, kipróbáltam jópár munkakört/foglalkozást, van vagy fél tucat képzettségem, sajnos operaénekes még nem voltam (bár vágytam rá), csak már túlkoros vagyok 73/F.
2018. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az amit ingyen is csinálnék :D ennyi
2018. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!