Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet egy vékony lányból...

Lehet egy vékony lányból teltkarcsú?

Figyelt kérdés

Pontosabban ilyesmi alkatra gondolok: [link]

Azt mondják, arányos és szép alakom van, viszont vékony vagyok, és nekem jobban tetszik a teltkarcsú alkat. Izmosodni szeretnék, de fölé fel szeretnék szedni valamennyi hájat is, főleg vastag combokat, nagyobb feneket, teltebb arcot szeretnék, meg úgy overall teltebb alkatú és erősebb fizikumú szeretnék lenni. Tudom, hogy nem lehet helyre hízni, de nem is zavarna, hogy van egy enyhe pocakom vagy kisebb tokám is, ha közben a jó helyekre is menne háj.

Hogyan tudnám elkezdeni? Milyen edzéstervet és étrendet ajánlanátok? Gondoltam arra is, hogy egy edzővel beszélek erről.



2021. febr. 19. 17:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
52%
Ezek a nők csak kamu, szétretusált szarok akik élőben meg sem közelítik ezt a víziót amit itt nyújtanak. Elég szomorú hogy te is bedőlsz ezeknek a félrevezetéseknek. Eddig azt hittem csak a (nőt sosem látott) pasik ilyen balf........ok.
2021. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, ha a csaj ilyen akar lenni akkor nem mindegy nektek? Igen ez szerintem is már több mint teltkarcsú, de majd ő eldönti.


Kedves kérdező!

A tömegnövelő edzés segithet, de ehhez azért kell egy komolyabb étrend és ha eddig esetleg kardióztál, akkor azt hanyagold.

2021. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Meg tudod mondani, hogy kb. hány kg-t akarsz hízni és erősödni?

Azért a vérnyomásodra meg egyéb paramétereidre figyelj oda! Az elhízás egy komoly egészségügyi rizikófaktor. Az elhízottaknál egy alacsony fokú gyulladás folyamatosan jelen van a szervezetben.

Meg a szívednek sem jó, ha túl sok plusz kg-t kell cipelni.

Ha eddig szerettél túrázni, kerékpározni, akkor annak sem lesz jó a túlsúly. A ruhatáradat pedig majd cserélni kell, ami nem olcsó mulatság.


https://www.youtube.com/watch?v=ONAvmfIi6S8


Hozzá mit szóltok?

Egyébként pl Jessica Simpson is felszedett jó pár kilót.

2021. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező?

Nagyjából tudod, hány kg-t akarsz felszedni?

2021. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Te inkább csak maradj olyan,hidd el sokkal egészségesebb,meg nem sok férfinak jönnek be a túlsúlyos nők.Én örülnék ha vékony lehetnék
2022. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sikerült vastagodnod valamennyit azóta.

Tömegnöveléshez egyébként talán az Apetamin jó.

2022. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!