Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki emlékszik még rájuk?...

Valaki emlékszik még rájuk? Mi történt?

Figyelt kérdés
Régebb tagja voltam a progresszív kuckó felületnek. Tudom, hogy tobórozták az embereket, és majdnem mindenki ismerte őket. Kb. 1 éve kaptam új telefont és 2 hónapra rá próbáltam megkeresni az oldalt, nem jártam sikerrel. Biztos vannak itt olyanok akik tagok voltak és tudnak válaszolni. Megszűnt a felület vagy mi történt?
2021. febr. 20. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mi történt de úgy rémlik összeolvadtak egy másik oldallal vagy a tagok megbeszélték h átmennek valahova.

Már régen volt 2 éve úgy sem jártam oda gyakran és láttam, hogy meg fog halni az oldal úgy döntöttem én nem megyek át... De fogalmam sincs hova mentek át egyesek vagy miért álltak le.

2021. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, egy oldal átmenetelnél még ott voltam:D de látom a facebook oldaluk is megszűnt tehát valószínűleg már sehol sem aktívak
2021. febr. 21. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!